Луганські терористи вважають, що воюють з африканськими найманцями і поляками

Луганські терористи вважають, що воюють з африканськими найманцями і поляками

Луганським терористам подобаються казки їх донецького колеги Е. Басуріна. Згідно з ним, на боці України воюють «бойовики» всіх національностей, ра і віросповідань.

 — Керівництво київських силовиків перекинуло до лінії зіткнення іноземних найманців африканської зовнішності, а також найманців, які розмовляють польською мовою, — повідомив один з лідерів луганських терористів Андрій Марочко.

  — Так, нашою розвідкою встановлено, що в районі населеного пункту Піщане Станично-Луганського району на території піщаного кар’єру дислокується підрозділ в кількості 20 осіб, що складається з іноземних найманців африканської зовнішності, — повідомив Марочко.

 — Також в населеному пункті Попасна місцеві жителі неодноразово помічали іноземних військовослужбовців, які розмовляють виключно польською мовою, — додав він.

Раніше терористи повідомляли, що «київські силовики перекинули до лінії зіткнення іноземних найманців з Грузії і країн Близького Сходу, а також бойовиків з батальйону імені Джохара Дудаєва, турецьких і польських найманців».загрузка...

Читайте також

Коментарі