BRUTTO & LYAPIS повернулися з тріумфальних гастролей в Німеччині

9 червня дружний колектив виступив в Берліні, а 10 червня був підкорений Гамбург.

Як відомо, минулий тур гурту був скасований через наклеп на адресу артистів. У цьому турі все пройшло "на ура". Повні зали. Захоплення публіки:

«Концерт реально супер!!! Віддача і енергетика! Хлопці не щадили ні себе, ні публіку» (Берлін) «Вікенд стартував просто чудово - вчора пощастило побувати на концерті BRUTTO в Гамбурзі! Позитивні емоції досі переповнюють!»(Гамбург) Ось що пише лідер гурту Сергій Міхалок:

«Скільки отрути і зловтіхи було в минулому році в зв'язку зі скасуванням туру BRUTTO по Німеччині! Як всі захоплювалися принциповою Європою, яка не пустила банду «головорізів і виродків» на територію перемігшої демократії... Шакали підвивали брехливому і підлому Шерхану! Бруд, брехня і образи рікою лилися на субкультурних сайтах і пабліках... І ось BRUTTO зіграли два чудових концерти в Берліні і Гамбурзі! Переповнені клуби, атмосфера миру і добра, безпека і душевна теплота! Ми готувалися до провокацій, а нас зустріли з повагою і любов'ю! Я не знаю, скільки нових ворогів з'явилося у нас за рік, але друзів точно стало в десятки разів більше! Тепер нас не зламати і не зупинити. Спасибі всім, хто допоміг влаштувати свято BRUTTO в Німеччині!» А закінчився цей міні-тур абсолютним рекордом: за словами організаторів, виступ BRUTTO & LYAPIS на фестивалі PORTO FRANKO FEST в Івано-Франківську відвідало понад 30 тис. глядачів! Саме стільки людей зібралося на головній площі міста - Вічевому Майдані. Це також стало рекордом для міста і площі, яка вперше за 10 років приймала такий масштабний концерт. Літо група планує провести ударно - попереду більш 20 виступів на найбільших фестивалях і сольних концертах.

Восени у BRUTTO заплановані гастролі в США, Канаді і Європі.

Рекомендуємо прочитати

Украинский художник выступил в защиту русского языка в стране

Русскоязычным людям в Украине не стоит запрещать разговаривать на их языке....

Це може бути цікавим

Чубаров: Есть два способа нанести удар по России

Существуют формы давления на Россию, чтобы заставить ее вернуться в рамки международного права, которые она так грубо перешагнула в феврале 2014 года, заявил председатель Меджлиса крымскотатарского народа, народный депутат Рефат Чубаров в интервью для Апостроф....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У "ЛДНР" не дають виїхати абітурієнтам, які хочуть навчатись в Україні

У "ЛДНР" посилюють заходи щодо недопущення відтоку "мобілізаційного ресурсу" з окупованих територій....