BRUTTO & LYAPIS повернулися з тріумфальних гастролей в Німеччині

9 червня дружний колектив виступив в Берліні, а 10 червня був підкорений Гамбург.

Як відомо, минулий тур гурту був скасований через наклеп на адресу артистів. У цьому турі все пройшло "на ура". Повні зали. Захоплення публіки:

«Концерт реально супер!!! Віддача і енергетика! Хлопці не щадили ні себе, ні публіку» (Берлін) «Вікенд стартував просто чудово - вчора пощастило побувати на концерті BRUTTO в Гамбурзі! Позитивні емоції досі переповнюють!»(Гамбург) Ось що пише лідер гурту Сергій Міхалок:

«Скільки отрути і зловтіхи було в минулому році в зв'язку зі скасуванням туру BRUTTO по Німеччині! Як всі захоплювалися принциповою Європою, яка не пустила банду «головорізів і виродків» на територію перемігшої демократії... Шакали підвивали брехливому і підлому Шерхану! Бруд, брехня і образи рікою лилися на субкультурних сайтах і пабліках... І ось BRUTTO зіграли два чудових концерти в Берліні і Гамбурзі! Переповнені клуби, атмосфера миру і добра, безпека і душевна теплота! Ми готувалися до провокацій, а нас зустріли з повагою і любов'ю! Я не знаю, скільки нових ворогів з'явилося у нас за рік, але друзів точно стало в десятки разів більше! Тепер нас не зламати і не зупинити. Спасибі всім, хто допоміг влаштувати свято BRUTTO в Німеччині!» А закінчився цей міні-тур абсолютним рекордом: за словами організаторів, виступ BRUTTO & LYAPIS на фестивалі PORTO FRANKO FEST в Івано-Франківську відвідало понад 30 тис. глядачів! Саме стільки людей зібралося на головній площі міста - Вічевому Майдані. Це також стало рекордом для міста і площі, яка вперше за 10 років приймала такий масштабний концерт. Літо група планує провести ударно - попереду більш 20 виступів на найбільших фестивалях і сольних концертах.

Восени у BRUTTO заплановані гастролі в США, Канаді і Європі.

Рекомендуємо прочитати

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS`18: стало известно расписание

Организатором уже 15-го сезона Mercedes-Benz Kiev Fashion Days является парижская LMG Group....

Це може бути цікавим

Раскрыты обстоятельства исчезновения солнечного света на Земле

Американские ученые показали, что падение гигантского астероида во время вымирания динозавров, самого известного подобного события на планете, привело к почти дв....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....