У столичному музеї покажуть викрадені у Вероні картини

У столичному музеї покажуть викрадені у Вероні картини

Видатні полотна італійських майстрів, що були викрадені півроку тому з Верони (Італія) та знайдені в Україні, всього на десять днів виставили в музеї Ханенків.

Вартість колекції експерти оцінюють в 16 мільйонів євро.

Вони подряпані, вирвані з рам і коштують мільйони євро, повідомляє Сегодня.

Тут є кілька шедеврів мистецтва і серед цих шедеврів саме твори Тінтерінно «Мадонна з немовлям, твір Пізанелло, твір Рубенса, — сказала Олена Живкова, заступник директора музею Ханенків.

У листопаді минулого року ці 17 полотен викрали з музею Кастельвеккіо у Вероні. Відомо, що в крадіжці брали участь брати-близнюки, один з яких був охоронцем музею. У травні картини знайшли в Україні.

— Крадіжки такого масштабу здійснюються без замовника, вони, швидше за все, повинні були осісти в якійсь приватній колекції, — заявив Анатолій Матіос, головний військовий прокурор.

Показати полотна італійських класиків всім – ініціатива музею Ханенків.

Наразі італійські фахівці закінчують експертизи і готують полотна до повернення у Верону, де їх відреставрують і повернуть у експозицію.

В знак подяки італійці присвоїли президенту України Петру Порошенку статус почесного громадянина Верони. А українці до кінця року можуть відвідати всі музеї цього італійського містечка – безкоштовно.

Виставка триватиме до 22-го червня. Час роботи музею продовжено до 20:00. Каси працюють до 19:30.

Вартість квитка: 70 грн для дорослих (30 грн вхідний квиток + 40 грн виставка), 37 грн для студентів та 22 грн для школярів та пенсіонерів.загрузка...

Читайте також

Коментарі