Кисельов просить Порошенка про зустріч через переслідування ФСБ

Кисельов просить Порошенка про зустріч через переслідування ФСБ

Російський журналіст Євген Кисельов, який останнім часом працює в Україні, заявив, що російське ФСБ порушило проти нього кримінальну справу. Про це йдеться в його відкритому зверненні до президента України Петру Порошенко, опублікованому на сайті Нового времени.

-Буквально днями з’ясувалося, що в ФСБ завели проти мене кримінальну справу в зв’язку з моїми висловлюваннями на підтримку Надії Савченко — в українській, зауважте, пресі. Мене звинувачують чи то в екстремістській, то чи в терористичній діяльност, — повідомив Кисельов.

-Всі подробиці справи мені поки невідомі, але вже був — демонстративно жорстко — влаштований обшук в квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів, — додав він.

-Саме тому я звертаюся до Вас публічно, через пресу. Максимальний публічний розголос для мене зараз — чи не найефективніший спосіб захисту, — заявив Кисельов.

Він нагадав, що живе і працює в Києві, «у відносній безпеці».

-Хоча чудово розумію: не можна виключати можливість, що агенти російських спецслужб спробують викрасти мене прямо тут, серед білого дня, як колись — за Януковича — викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва й таємно перевезли через кордон в Росію, а потім заявили, що нібито він сам повернувся в Москву і здійснив явку з повинною, — сказав журналіст.

-До речі, відразу хочу всіх попередити: в Росії я давно не буваю і не збираюся туди приїжджати, поки там не настануть зміни, в тому числі, закриють вигадану справу проти мене. Тож якщо раптом виявиться, що я якимось чином опинився в Росії, у чомусь добровільно зізнаюся, через щось каюсь і так далі — знайте: це чекістське інсценування, в якому я беру участь поза своєю волею, — додав він.

У своєму зверненні Кисельов попросив Порошенка про коротку зустріч, щоб мати змогу докладніше розповісти про те, що з ним сталося, і поговорити в цілому про захист опозиціонерів, які виступають проти режиму президента РФ Володимира Путіна, в тому числі щодо надання їм притулку в Україні.

Читайте також: Я йду з «Інтера». Скоро побачимося в іншому місці, — Кисельовзагрузка...

Читайте також