Глава СБУ розповів, які переговори можливі з «ДНР/ЛНР»

Глава СБУ розповів, які переговори можливі з «ДНР/ЛНР»

Голова Служби безпеки України Василь Грицак вважає можливими переговори з ватажками самопроголошених утворень «ДНР» та «ЛНР» виключно для повернення українських громадян, які перебувають у полоні бойовиків. Про це він заявив у п’ятницю, 10 червня, в Одесі, повідомляє агенція Українські новини.

-Ми повинні, можливо, вести з ними переговори — у цьому я підтримую Надію Савченко — для того, щоб повернути наших хлопців з полону, — сказав Грицак. Керівник спецслужби додав, що в інших аспектах із «ДНР/ЛНР» переговори проводити не варто.

Нагадаємо, що 7 червня депутатка Верховної Ради від «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Надія Савченко запропонувала вести прямі переговори влади України з «главами» самопроголошених «Донецьких і Луганської народних республік» Олександром Захарченком й Ігорем Плотницьким. Пізніше радник глави СБУ Юрій Тандит заявив, що СБУ не підтримує ініціативу Савченко, а Захарченка та Плотницького назвав злочинцями. Проти ініціативи Савченко виступив і спікер Верховної Ради Андрій Парубій. «Немає ніяких «ДНР» і «ЛНР». Є терористичні організації… Я вважаю, що із цими людьми ми не можемо вести ніяких переговорів», — сказав він.

Читайте також: Ватажків «ДНР-ЛНР» можуть «зачистити» — Грицакзагрузка...

Читайте також

Коментарі