Культове французьке електронне тріо з 15-річною історією представить в Києві новий альбом повним живим складом.

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11
Дата: 5 листопад 2016 року
Квитки: 420-1200 грн,
Зустріч в Facebook
Зустріч в Вконтакте
Організатор: Happy Music Group

Французька електронна сцена має довгу історію і безліч яскравих представників. Але навіть на такому розкішному тлі Telepopmusik не губився з моменту свого народження. Вони «вистрілили» на початку «нульових» з чарівним хітом «Breathe» і підкорили вершини багатьох чартів. Масло у вогонь підлив кліп на цю пісню, знятий дочкою кінорежисера Рідлі Скотта. Чи не менше допоміг музикантам «засвітитися» спільний тур з Pet Shop Boys. Про їх дебютний альбом журнал Q Magazine писав так:

«Артистичний альбом, від якого пробиває холодна дрож». З тих пір музиканти 15 років експериментували зі стилем і звучанням, але незмінно перебували на музичному Олімпі і в серцях любителів найрізноманітніших жанрів. Гуру живий танцювальної музики, найінтелігентніші представники поп-культури, номінанти Grammy, власники чудового почуття гумору, почуття смаку і почуття прекрасного … Все ці характеристики — плоди праці Telepopmusik на електронній музично ниві.

Жанровим розмаїттям і новаторства колективу можуть позаздрити багато. Це приклад тонкої і хитромудрої суміші електроніки, даунтемпо і тріп-хопу високого рівня. «French touch» — соковитий експериментальний стиль, поява якого приписують саме Telepopmusik. Саме його у всій красі ми сподіваємося почути в новому альбомі. За більш, ніж 15 років існування групи, французи викинули все лушпиння, створивши осмислені, продумані і високопрофесійні музичні творіння.

«Музика — як вино, іноді треба почекати, щоб вона дозріла. А якщо ти відчуваєш, що це пісня вже досить хороша, то можеш її випускати. Найважче в роботі над композицією — це доробити її, направити в потрібне русло, довести до розуму. Скласти мотив, щось додати — просто, але все вирішують ті 5-10 відсотків, коли ти її остаточно доробляєш », — коментує процес створення нових композицій учасник тріо Крістоф Етьє, також відомий як Dj Antipop.

5-го листопада в київському клубі Sentrum відбудеться живий виступ Telepopmusik в підтримку нового альбому. На концерті будуть виконані не лише нові композиції, а й улюблені хіти.загрузка...

Читайте також

Коментарі