Фітнес-центр відмовив хлопчикові у відвідуванні басейну через батьків-інвалідів

У Києві виник скандал через 4-річного хлопчика, якому не хотіли давати абонемент на заняття в спорткомплексі Sport Life. Про це в Facebook пише киянка Iryna Arslan.

- У мого сина є друг. Чудовий хлопчик, виховується в дивовижній родині. Справа в тому, що і тато і мама хлопчика – люди з особливими потребами, які пересуваються в інвалідних колясках. У цього хлопчика часто відбуваються бронхоспазми, тому йому лікарі рекомендували займатися плаванням. Звичайно ж, зупинилися на Sport Life (на Дніпровській Набережній, 19а). Він зовсім поруч, добре обладнаний, пропонує широкий спектр послуг. І ось, його батьки, знаючи, що я клієнт цього клубу, і мій син там займається плаванням, попросили мене туди з ними сходити, щоб придбати абонемент для занять їх хлопчика (в Sport Life, що знаходиться поруч, на візку заїхати неможливо, тому моя роль полягала в тому, щоб покликати кого-то для проведення переговорів). Ми знали, що за правилами цього клубу, для того, щоб дитина могла там займатися, потрібно, щоб у когось із батьків був абонемент Sport Life. Але сподівалися, що здоровий глузд переможе, і так як не тато, ні мама не можуть навіть туди всередину потрапити, то знайдеться якесь рішення: або дитині продадуть окремий абонемент, і тоді вони будуть користуватися послугою "супровід" (за окрему плату дитини зустрічають і проводять в басейн, а після заняття виводять до батьків – це стандартна послуга Sport Life), або ж, у крайньому випадку, під'єднають до мого абонементу, тоді б і я могла його приводити (юридично це можна було б оформити через нотаріальну довіреність), – пише дівчина.

За словами Ірини, до неї вийшла співробітниця відділу продажів, яка повідомила, що вона не уповноважена порушувати правила, але напише лист керівництву, де опише ситуацію, і якесь рішення знайдеться. Щасливі батьки взяли розклад занять і поїхали планувати, які заняття тепер їх синочок зможе відвідувати.

Однак в той же вечір родина отримала повну відмову. "До розмови підключився начальник відділу продажів Едуард. "Ні! Дитина може займатися тільки, якщо батьки є членами клубу". "А якщо батько придбає абонемент, нехай і ніколи ним не скористається?". "Ні! Він не зможе сюди потрапити для підписання договору".

Трохи пізніше Ірина повідомила в соцмережі, що їй передзвонив асистент директора відділу продажів зі спорткомплексу із запевненням, що хлопчика готові прийняти.

У самому Sport Life від коментарів навідріз відмовилися.

Рекомендуємо прочитати

Швейцарский сыр в возрасте 142-х лет все еще съедобен

В швейцарской деревне обнаружена головка сыра 142-летней давности....

Це може бути цікавим

Задорнов проговорився про російські війська на Донбасі

Російський письменник, сатирик Михайло Задорнов визнав, що на Донбасі присутні з'єднання збройних сил РФ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Росії вбили чемпіона світу

У Хабаровську був вбитий чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Андрій Драчьов....