Українські виконавці підтримали збірну переспівом відомих хітів

Напередодні чемпіонату Європи з футболу – Євро-2016, який стартує 10 червня у Франції, та на підтримку української збірної у ньому, сучасний оркестр народних інструментів ШАРАВАРАБЕНД презентував власну версію українського «Гопака», яку записав у трьох європейських столицях – Києві, Варшаві та Берліні. Ці столиці колектив вибрав невипадково, бо саме з командами цих країн збірна України опинилася  в одній групі, а 12 червня відбудеться перший матч з командою Німеччини. Тож колектив таким чином ще раз нагадав про Україну не тільки українською символікою, а й можливістю познайомитися з українськими інструментами та українською музикою, яка лунала на вулицях європейських столиць.

Режисером музичного відео став Олександр Ткачук (Мамай), відомий в Україні як один із засновників всесвітнього свята «День вишиванки» та режисер фільму «Спадок нації»:

- Нове звучання украінськоі інструментальної музики, експресивність та водночас мелодійність, саме це мене надихає на співпрацю з ШАРАВАРАБЕНД.

Це вже не перша співпраця Олександра з ШАРАВАРАБЕНД. На початку 2016 року вийшла спільна відео робота на композицію Святослава Кондратіва «Павочка» до свята Маланки:

Мешканцям та туристам європейських столиць пощастило не тільки почути українські кобзу, бандуру, сопілку, косу, бугая, а й пограти разом з музикантами в футбол. Приємно було, коли впізнавали наш жовто-блакитний прапор та вигукували UKRAINE!

Поєднуючи сучасні ритми та гармонії з українськими етно-мотивами, експериментуючи в стилі етно-джаз, етно-поп, етно-рок, та використовуючи для цього українські етно-інструменти  в міксі з класичними та електронними, ШАРАВАРАБЕНД творить  новий стиль в українській інструментальній музиці.

Ініціатором задуму  та автором композиції  є Святослав КондратІв, відомий український скрипаль та засновник ШАРАВАРАБЕНД:

- ШАРАВАРАБЕНД – це сучасний оркестр народних інструментів, проект, над яким я вже давно працюю, створюючи для нього сучасну українську інструментальну музику, або як зараз модно говорити «кавери», але не на світові хіти, а на українські пісні та мелодії. Задум про запис кліпу колективу в Європі зрів вже дуже давно, але втілили ми його тільки зараз, напередодні Євро-2016. Я щасливий від того, що нам вдалося не тільки здійснити  нашу мрію, а й підтримати наших футболістів у такій серйозній першості, як чемпіонат Європи!

Рекомендуємо прочитати

Обзор швейных машин Brother

Японские швейные машинки появились позже немецких или швейцарских....

Це може бути цікавим

Бойовики "ЛДНР" побили місцевих, які відмовилися виказувати їм повагу та пригощати спиртним

У з’єднаннях і частинах бойовиків продовжуються правопорушення проти місцевого населення, що обумовлено збільшенням чисельності у складі підрозділів російськи....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​У Селены Гомес обнаружился почти неотличимый «двойник»

На нашей планете живет 7,5 миллиардов человек, и потому, конечно, не удивительно, что у каждого из нас где-то есть «двойник», человек с очень похожей внешностью – одн....