Українські виконавці підтримали збірну переспівом відомих хітів

Напередодні чемпіонату Європи з футболу – Євро-2016, який стартує 10 червня у Франції, та на підтримку української збірної у ньому, сучасний оркестр народних інструментів ШАРАВАРАБЕНД презентував власну версію українського «Гопака», яку записав у трьох європейських столицях – Києві, Варшаві та Берліні. Ці столиці колектив вибрав невипадково, бо саме з командами цих країн збірна України опинилася  в одній групі, а 12 червня відбудеться перший матч з командою Німеччини. Тож колектив таким чином ще раз нагадав про Україну не тільки українською символікою, а й можливістю познайомитися з українськими інструментами та українською музикою, яка лунала на вулицях європейських столиць.

Режисером музичного відео став Олександр Ткачук (Мамай), відомий в Україні як один із засновників всесвітнього свята «День вишиванки» та режисер фільму «Спадок нації»:

- Нове звучання украінськоі інструментальної музики, експресивність та водночас мелодійність, саме це мене надихає на співпрацю з ШАРАВАРАБЕНД.

Це вже не перша співпраця Олександра з ШАРАВАРАБЕНД. На початку 2016 року вийшла спільна відео робота на композицію Святослава Кондратіва «Павочка» до свята Маланки:

Мешканцям та туристам європейських столиць пощастило не тільки почути українські кобзу, бандуру, сопілку, косу, бугая, а й пограти разом з музикантами в футбол. Приємно було, коли впізнавали наш жовто-блакитний прапор та вигукували UKRAINE!

Поєднуючи сучасні ритми та гармонії з українськими етно-мотивами, експериментуючи в стилі етно-джаз, етно-поп, етно-рок, та використовуючи для цього українські етно-інструменти  в міксі з класичними та електронними, ШАРАВАРАБЕНД творить  новий стиль в українській інструментальній музиці.

Ініціатором задуму  та автором композиції  є Святослав КондратІв, відомий український скрипаль та засновник ШАРАВАРАБЕНД:

- ШАРАВАРАБЕНД – це сучасний оркестр народних інструментів, проект, над яким я вже давно працюю, створюючи для нього сучасну українську інструментальну музику, або як зараз модно говорити «кавери», але не на світові хіти, а на українські пісні та мелодії. Задум про запис кліпу колективу в Європі зрів вже дуже давно, але втілили ми його тільки зараз, напередодні Євро-2016. Я щасливий від того, що нам вдалося не тільки здійснити  нашу мрію, а й підтримати наших футболістів у такій серйозній першості, як чемпіонат Європи!

Рекомендуємо прочитати

Через три тижні парки мають бути чистими та повністю готовими до сезону, - Кличко

У комунальних служб столиці є три тижні на те, щоб прибрати сміття та навести лад у зелених зонах міста....

Це може бути цікавим

Миллиардер получил от государства компенсацию за проезд

Нардеп Александр Пресман, который задекларировал миллионы наличных денег в разной валюте (1,8 миллионов долларов, 700 тысяч евро и 5 миллионов гривен), получил солидную компенсацию за проезд....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Американская компания создаст инновационный общественный транспорт

Американская компания Hyperloop Transportation Technologies приступила к сборке первой полномасштабной пассажирской капсулы для перспективной быстрой транспортной системы Hyperloop....