«Ці руки, які «нічого не вкрали», «продали Україну»? Москаль має компромат на...

«Ці руки, які «нічого не вкрали», «продали Україну»? Москаль має компромат на Ющенка

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль анонсував публікацію документів, що підтверджують отримання грошей від «Партії регіонів» екс-президентом України Віктором Ющенком нібито для створення «Лікарні майбутнього».

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на видання «Гордон».

Компромат на Ющенка буде містити цифри і прізвища, зазначив Москаль. «Він, паскуда, продав Україну. У мене є матеріали, я планую завтра почати їх публікацію на своєму офіційному сайті. Скоро все перестануть вірити в диво і святість Віктора Андрійовича: компромату на нього більше, ніж у всій «амбарний книзі» ПР, щоб всі бачили, хто цього покидька фінансував», — заявив він.

За словами Москаля, Ющенко отримував гроші від регіоналів нібито для створення «Лікарні майбутнього», додавши, що в підтверджують цей факт документах фігурують «цікаві прізвища та фірми».

Він зазначив, що в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів не зафіксовано отримання Ющенком цих коштів.

«Мільярд доларів на трьох (раніше Москаль заявив, що 1 млрд доларів Ющенко і глави його Адміністрації Балога і Ульянченко отримали за здачу влади Януковичу. — Ред.)! Що вони там, в «амбарний книзі» ПР, розписувалися, чи що, — смішно про це говорити, або вантажівками гроші вивозили? Для цього є офшори, банки тощо. Хто таку величезну суму дає готівкою? » — Підкреслив Москаль.загрузка...

Читайте також

Коментарі