Одкровення пана Парубія: Чому впали рейтинги Яценюка

Одкровення пана Парубія: Чому впали рейтинги Яценюка

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій, який пройшов у парламент за списком «Народного фронту» (лідер — екс-прем’єр Арсеній Яценюк), прокоментував різке падіння рейтингу цієї політичної сили за останні два роки.

В інтерв’ю НВ він припустив, що справа в тому, що населення оцінило темп проведення реформ як занадто повільний.

У той же час Парубій підкреслив, що результати реформ помітні.

Я пам’ятаю, чим була українська армія, коли ми зайшли в Комітет з оборони після Майдану, і бачу, чим вона є сьогодні. Українські спецслужби, як і вся система безпеки, стали якісно іншими. Якби два роки тому хтось сказав, що ДАІшники на вулицях не братимуть хабарів — напевно, ви б не повірили. Сьогодні так є. Нова поліція — якісно інше явище, — зазначив він.

Серед причин падіння рейтингу «Народного фронту» спікер також назвав те, що є не тільки «хороші реформи, які всім подобаються», але і не настільки популярні.

Підняття тарифів на вимогу МВФ — непопулярна реформа. За неї ніхто і ніколи не отримував рейтингів. Але це реформа, на яку необхідно йти, тому що без неї неможливо будувати економіку. Всі наші східноєвропейські партнери пройшли цей шлях. Ті, хто проводив подібні реформи, — досі в своїх країнах не мають ніякої політичної перспективи. Подивіться на (польського реформатора Лешека) Бальцеровича, — заявив Парубій.

Він запевнив, що не ставить собі за мету відновлення рейтингу «Народного фронту» до виборів, щоб пройти в Раду наступного скликання.

Нам треба робити все чесно перед собою і перед державою. Час та історія розсудять. Поки я тут є, поки ми тут є, нам необхідно зробити все можливе для того, щоб держава стала сильніше. Є така гарна фраза, не пам’ятаю чия: головне — перемогти, а історики пояснять — чому, — вважає Парубій.

Читайте також: Україна може заробити на продажі землі 100 млрд дол — Павленкозагрузка...

Читайте також

Коментарі