Бужинська з дітьми заспівала перед Папою Франциском гімн «Діти за мир»

Бужинська з дітьми заспівала перед Папою Франциском гімн «Діти за мир»

В День захисту дітей Катерина Бужинська презентувала гімн «Діти за мир», який вона разом з дітьми заспівала перед Папою Франциском у Ватикані.

Повідомляє gazeta.ua.

В рамках міжнародного соціального проекту, який об’єднує 35 країн світу, діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, Президентом БО «Фонд «Відродження Прикарпаття», співачкою Катериною Бужинською презентували гімн до Дня захисту дітей «Діти за мир у всьому світі». Це єдина українська пісня, яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євро інституціях Європи. До створення композиції про єдине бажання миру, єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team, діти з Донбасу та сімей загиблих під час виконання військових обов’язків у зоні АТО.

Гімн «Діти за мир у всьому світі» записували у трьох країнах: США, Болгарії, Україні. Автор ідеї створення гімну в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» — Ганна Крисюк.

Читайте також: У столиці покажуть фізичний театрзагрузка...

Читайте також

Коментарі