«Айдарівцю», якому бойовики відрубали руку за тризуб, встановили протез

«Айдарівцю», якому бойовики відрубали руку за тризуб, встановили протез

Українському військовому, бійцю батальйону «Айдар», якому терористи відрубали руку за татуювання у вигляді українського герба, лікарі з Канади встановили протез, на якому так само «набитий» тризуб.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала телеведуча Соломія Вітвіцька.

Василь Пелиш, 20 річний боєць «Айдару», мешкає у Старому Самборі на Львівщині. Хлопець повернувся з полону бойовиків без правої руки: терористи відрубали хлопцеві руку за татуювання у вигляді українського герба. Протезисти вирішили зробити Василю сюрприз і на плечі протезу теж набили Тризуб. Ще один воїн — 33-річний Василь Стуженко з Кривого Рогу. Боєць 40 батальйону територіальної оборони «Кривбас». Потрапив у засідку у районі Іловайська, де втратив праву ногу і кисть правої руки.
І от вчора хлопці вже вперше публічно могли потиснути особисто мені руку та підняти великий палець догори. Адже все у них буде добре
, — написала телеведуча.

Вона зазначила, що обидва воїни, а разом з ними ще троє українців, стали учасниками проекту «Підтримка протезування в Україні».

Загальна вартість проекту, організаторами якого стали: Євромайдан Канада, Конгрес українців Канади відділу Торонто та Канадсько-Українська Фундація, складає 220 тисяч канадських доларів. Втім, цю суму вдалося знизити до 55 тисяч за рахунок підтримки виробників комплектуючих для протезів.

Читайте також: Вінницький водій, який відмовився везти учасника АТО, отримав повісткузагрузка...

Читайте також

Коментарі