У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних, місцями у південних областях, у Криму та в Карпатах можливий невеликий дощ з грозою. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +10…+20 градусів, удень +14…+25. Вітер змінний, переважно східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +10…+13 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +20…+22. Вітер східний, північно-східний і південно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. В Одеській області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13…+18 градусів, удень повітря прогріється до +18…+23. Вітер східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові можливий дрібний дощ з грозою. Вночі температура повітря складе +16…+20 градусів. Денна коливатиметься від +21 до +25. Вітер північних, східних, північно-східних, північно-західних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +9…+14, денна температура повітря складе +21…+23 градусів. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститься до +11…+14 градусів, удень підніметься до +14…+21. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні весь день йтиме сніг, який до вечора повинен послабшати. Температура повітря вночі до +13, удень до +20 градусів. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +12…+15 градусів, удень – від +19 до +21. Вітер східний та північно-східний, 2-5 м/с.загрузка...

Читайте також