Київського чиновника підозрюють у розпаюванні заповідника

Київського чиновника підозрюють у розпаюванні заповідника

Нардеп Ігор Луценко розповів про забудову «Козинського» заказника на Обухівщині.

Пройшло більше двох тижнів як Луценко став генпрокурором. Звітуюсь перед громадою: зміг налагодити роботу регіональних прокуратур в сфері природно-заповідного фонду. Тепер деякі з них дійсно захищають інтереси держави в цій сфері. Можуть, якщо хочуть!, — відзначив він на своїй сторінці у Facebook.

Разом з друзями з громадських екологічних організацій (НЕЦУ,ЕПЛ, ДОП «ЗМ») за допомогою ФБ близько двох місяців тому я розпочав пошук кричущих порушень в об’єктах природно-заповідного фонду. Назбирали інформацію про десятки випадків коли землі заказників дерибаняться під забудови котеджів, незаконно розорюються, вирубаются,  — розповів нардеп.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Київській області від 27.04.2016 факти щодо передачі у користування чи власність земель підтердились: «Урочище Мутвицьке» — 15 ділянок (Макарівський р-н); «П’ятигірський» — 3 ділянки (Тетіївський р-н); «Козинський» — 24 ділянки (Обухівський р-н) .

Прокуратурою області направлено доручення місцевим прокурорам, — додав він.

Разом з тим, за інформацією активіста Олександра Соколенка до дерибану Козинського заказника може бути причетним заступник голови Київської ОДА.

Цікава особа, Царенко Михайло Олександрович. Сьогодні працює заступником голови Київської обласної державної адміністрації. Колишній очільник Броварської РДА та КО «Київзеленбуд». З 2007 по 2010 рік займав посаду заступника директора ЗАТ «Аптечне управління «БІОКОН». Саме у цей період «Біокон» займався розорюванням заказника та будівництвом гольф-полів. Також серед засновників гольф-клубу «Козин» зазначений такий собі Олександр Михайлович Царенко, який, як виглядає, є батьком Михайла. Обидві особи, за інформацією джерела, є активними відвідувачами гольф-клубу «Козин», — зауважив активіст.загрузка...

Читайте також

Коментарі