У Маріуполі на колінах попрощався з загиблими бійцями

У Маріуполі на колінах попрощався з загиблими бійцями

Вчора у Маріуполі попрощалися з трьома загиблими нещодавно воїнами з 56-ї бригади.

Про це повідомила Олена Білозерська.

 Їхні імена: Сергій Хорошун (м.Енергодар Запорізької області), Денис Богданов (м.Запоріжжя), Олександр Шапошник (м.Дніпропетровськ). 46, 45 і 32 роки. Двоє добровольців, один мобілізований.

 — Пам’ятаєте, нещодавно я писала про молодого солдата, який дивом вижив завдяки товаришам? Їх було четверо. Вижив один. Міна-стодвадцятка, пряме влучання. Під Гнутовим, — розповіла вона.

За її словами «Богданов був хорошим сапером, знешкодив багато ворожих мін. Сергій Хорошун задля служби рядовим в «АТО» покинув службу міліціонером. Все це вже після їхньої загибелі розказали мені побратими».

 — Цивільні — точно не родичі і не друзі, бо хлопці не маріупольські — під час прощання плакали. Віддавали честь і схиляли коліно — військові, ставали на коліна і плакали — цивільні. Дякували за мирний Маріуполь. Деякі — активісти місцевих патріотичних організацій — тримали у руках аркуші А4 з роздрукованим на принтері написом: «Порошенко! Яке АТО? В Україні два роки йде війна». В кінці люди схилили коліна, утворивши живий коридор, по якому труни пронесли у «Чорний тюльпан» з червоним хрестом і цифрою «200», який повезе хлопців спочивати додому, — додала вона.загрузка...

Читайте також

Коментарі