На місці столичного стадіону "Арсенал" зведуть квартал-монстр

Стадіон "Арсенал" на вулиці Грушевського у Печерському районі Києва продають під забудову. Про це пише "Апостроф".

- Цільове призначення ділянки, чорним по білому прописано у супровідних документах до торгів: "під будівництво офісно-торговельного, жилого та розважального-спортивного комплексу, загальною площею 1,9902 га". 16 травня 2016 року занадто тихо столиці пройшов перший етап аукціону реалізації майна (активів) АБ "УКРГАЗБАНК". У переліку лотів особливо цінний лот №15 – нежитлові приміщення та споруди спортивного клубу "Завод Арсенал" з земельною ділянкою номер 8000000000: 82: 033: 0013 по кадастру. Того самого стадіону Арсенал 1925 року заснування, за забудову якого у 2008 – 2009 роках так завзято виступали регіонали. Хто не пам'ятає – в листопаді 2008 року Київрада імені Леоніда Черновецького прийняла рішення про передачу земельної ділянки в оренду на п'ять років комерційній структурі "ВІК Ltd", - наголошується в статті.

- На території заводу, а саме – спорткомплексу, планувалася грандіозна забудова з житловими (45 тис. кв. м) , торговими спорудами, паркінгом на 1068 машиномісць та іншими об'єктами, що мають прикрасити надмірно зелений, на думку забудовників, Печерськ. І якщо тоді, представників бізнесу не бентежили ні рухливий ґрунт, розташування колектора під плямою майбутньої забудови, ні активне втручання громадськості - сьогодні, коли девелопери-самоучки відчули ейфорію вседозволеності, ніщо не завадить вирости черговому потворному ЖК поблизу Лаврської заповідної зони. Дата другого етапу аукціону тримається в таємниці. Але експерти в питаннях містобудування вже оцінюють земельний куш в 40 – 50 млн. грн і впевнені, що на ділянку є клієнтура. Покупець чекає третього етапу торгів, коли можна буде придбати об'єкт по оптимально низькій ціні і в максимальні строки його освоїти. Природно під ківш – наївно вважати, що в благодійному Києві знайдеться меценат, готовий розміняти золоті квадратні метри в історичному центрі міста на відреставрований стадіон у зеленій зоні міста, - пише автор.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве снова обвалился Шулявский путепровод

Шулявский путепровод в Киеве продолжил осыпаться, упавшие с него фрагменты конструкции повредили автомобиль....

Це може бути цікавим

Депутат назвал ворами всех, кто поддержал Мартыненко

Народный депутат Украины Сергей Лещенко назвал ворами всех, кто поддерживает Мартыненко....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві стався збройний напад на активіста, хлопець у лікарні

20 квітня у Києві група осіб, озброєних ножами, напала на учасника „Соціального руху”, студента Києво-Могилянської Академії, Станіслава Сергієнка....