У Канаді міністр подав у відставку через алкоголізм

У Канаді міністр подав у відставку через алкоголізм

Міністр з питань рибальства, океанів та берегової охорони Канади Хантер Тоото подав у відставку через «проблеми зі залежністю»

Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає«Укрінформ».

Він додав, що Тоото складає із себе повноваження також і депутата парламенту.

Уже від цього вечора роль міністра з питань рибальства, океанів та берегової охорони перебере на себе Домінік Лебланк, який залишатиметься також представником уряду у парламенті, — наголосив прем’єр-міністр.

Джастін Трюдо не уточнив, яку саме залежність має колишній міністр.

Сам Хантер Тоото, який представляє корінний північний канадський народ інуїтів, пояснив свій вчинок бажанням «не відволікати колег від важливої роботи».

Я вирішив почати лікування від залежності та прошу поважати моє приватне життя, — сказав Тоото.

Це вже не перший випадок, коли представники корінних народів Канади мають проблеми «із залежністю». Так, у 2012 році депутат федерального парламенту Ромео Саганаш мусив взяти на кілька місяців лікарняний після того, як був знятий з борту літака у стані крайньої інтоксикації. У березні 2016-ого через плани уряду дозволити продаж спиртного у столиці канадського регіону Нунавут подав у відставку міністр охорони здоров’я та юстиції цієї північної території. У своїй промові він визнав, що до приходу в політику був алкоголіком, але зміг подолати цю залежність.

Хантер Тоото став другим в історії Канади федеральним міністром-інуїтом.

Читайте також: США попередили Польщу про можливі теракти вліткузагрузка...

Читайте також