Екс-губернатор Луганщини домовлявся з Росією про захоплення регіону, — Ландік

Екс-губернатор Луганщини домовлявся з Росією про захоплення регіону, — Ландік

Екс-глава фракції Партії регіонів та і екс-губернатор Луганської області Олександр Єфремов домовлявся з Росією про захоплення області військами.

Про це заявив екс-регіонал Володимир Ландік в інтерв’ю Online.ua .

— У лютому-2014 в Луганську був сходняк. Приїхали брат (Наталії) Королевської (Костянтин Королевський, – колишній заступник міністра регіонального розвитку Росії) і Сергій Глазьєв, радник Путіна, який часто до нас їздив. Вони зустрілися з Єфремовим і домовся, як ділити активи після повалення української влади в Луганську, — сказав він.

Ця зустріч відбулася в особняку Єфремова. Російська сторона нібито пообіцяла Єфремову контроль над Луганськом після вторгнення, розподілили між місцевими бізнесменами шахти та підприємства. Так після захоплення Луганська росіяни «кинули» Єфремова.

— У Путіна просте виправдання: Українська армія не пустила нас на Київ, от я і не виконав обіцянку – форс-мажор!, — розповідає Ландік.

Він запевнив, що йому цю інформацію повідомили «найближчі Єфремову люди» і що він передав її в СБУ, але там його попросили не поширювати її. Також екс-депутат заявив, що в Службі є запис розмов тієї зустрічі.загрузка...

Читайте також

Коментарі