Ющенко отримав мільярд доларів за передачу влади Януковичу, — Москаль

Ющенко отримав мільярд доларів за передачу влади Януковичу, — Москаль

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації України Геннадій Москаль заявив, що колишній президент Віктор Ющенко і голова його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за передачу влади Віктору Януковичу.

Про це губернатор Закарпаття повідомив на своєму сайті.

— Майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко і його глави адміністрацій Балога і Ульянченко. Це всім добре відомо!,- стверджує Москаль.

Крім того, губернатор назвав “аферою всеукраїнського масштабу” “лікарню майбутнього”, яку так і не побудували.

— Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко і його дружина Катерина створили фонд Україна 3000 і в прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої лікарні майбутнього ?, — пише Москаль, відзначаючи, що в цей фонд “добровільно- примусово платили всі олігархи” великі суми, а прості громадяни, введені в оману, перераховували хто скільки міг .

— В результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не побудував, — підкреслив він.

За словами очільника Закарпаття, ще в період президентства Віктора Януковича він особисто направляв всі матеріали по афері в Генеральну прокуратуру.

— Чому лікарнею майбутнього не займається Національне антикорупційне бюро? Адже це його пряма компетенція — зловживання владою вищими посадовими особами, — зазначив Геннадій Москаль.

Читайте також: Український фізіогноміст склав психологічний портрет Савченкозагрузка...

Читайте також