Український фізіогноміст, читач облич та автора системи візуальної психодіагностики «Трансфейсинг» Леонід Золін проаналізував обличчя українського нардепа Надії Савченко та розповів, про її сильні та слабкі сторони.

bignot13350470_1119143088148030_1129956513784890790_o

Сильні якості Надії Савченко

1. Високе підборіддя, яке виступає. Трапецевидна щелепа

Готовність до дії. Високий поріг особистого ризику. Впевнено відстоює свої інтереси, приймає виклики. Любить змагатися. Її вотчина і ресурс — це соціум, комунікації, через них вона здатна впливати на світ.

Вона здатна витримати багато, спираючись лише на соціальну підтримку. Свого ресурсу
стійкості у неї мало. Їй необхідно підтверджувати свою впливовість, чогось досягати

2. Широкі, виступаючі вперед вилиці

Авантюрний лідер, здатний мотивувати і залучати людей в ризикові підприємства. Незначний об’єм у щоках на даному етапі, демонструє обмежений запас життєвої енергії

3.  Вертикальна межа взаємодії з життєвим середовищем проходить через підборіддя, рот (губи), носогубний трикутник, лицеву кістку, перенісся і чоло.

Важлива, але неочевидна особливість: вона обережна і розважлива. Прекрасно контролює свої емоції (великі очі, густі брови). Вона переконливо показує емоції, необхідні в даний момент

4. Низькопосаджені брови змішеної форми (пряма з декількома заламами)

Залучена в процес. На емоційному рівні швидко включається в завдання і комунікації. На раціональному рівні (рівні розуму — ред.) їй необхідний час на більш точне розуміння ситуації (маленьке вухо на 90% розташоване в середній третині обличчя).

Читайте також: Віра Савченко спростовує своє балотування

Слабкі якості (зони росту) Надії Савченко

1.1 Зсув центральної третини особи (кінчика носа) вправо.

Управління та маніпулювання стосунками, прораховування результату в комунікаціях

1.2 Зсув нижньої третини носа

Надмірний контроль власних дій. Прорахунок результатів. Невміння розслабитися

2. Явні зморшки у міжбрів’ї

Поглиблюється в аналітику, хоча за типом мислення вона ближче до синтетичного, узагальнюючого, цілісного типу мислення. Подібний рельєф шкіри формує необхідність концентруватися, займатися не властивою діяльністю

3. Вухо невеликого розміру з короткою мочкою

Майже в повному обсязі розташоване в центральній третині обличчя.  Завиток вуха торкається кінчика брови.

Інформацію сприймає порційно. Потрібен час для її структурування. З боку це може сприйматися, як якась «загальмованість». Чи не досить добре розрізняє сенсорну інформацію міститься в мові: тембр, темп, дихання, силу … Більше концентрується на самому співрозмовнику і змісту розмови

4. Великі, широко посаджені очі

Подвійні повіки. Брови рідішають на кінчиках

Емоційність і Вразливість. Схильність до створення віртуальних образів. Врівноважується плоскою структурою особи. Здатна працювати як в команді, так і без неї. Втрачає інтерес і енергію в тривалих проектах. Любить новизну.

Широка посадка очей проявляє в ній людину, яка допускає будь-який розвиток подій. Здатна стійко (холоднокровно) переживати свій і чужий біль.

Джерело Депо.Життязагрузка...

Читайте також

Коментарі