Кожен п’ятий депутат Київради має прихований бізнес

22 депутати Київради приховали свій бізнес  у декларації за 2015 рік. Лідирує "Блок Петра Порошенка".

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Відзначається, що зі 120 депутатів 22 не задекларували або не повністю задекларували свій чи/та родинний бізнес.

Київські депутати приховали від декларацій щонайменше 61 фірму. У 56 випадках йдеться про бізнес самих депутатів, у 5 – членів їх родин.

Найбільше порушників виявилося у фракції "Солідарність" – 11 осіб (Андрій Андрєєв, Віталій Росляков, Володимир Шарій, Ігор Баленко, Дмитро Банас, Віктор Грушко, Юлія Лобан, Олесь Маляревич, Вячеслав Непоп, Юрій  Сулига та Олена Овраменко).

На другому місці "Єдність" – 5 депутатів (В’ячеслав Бродський, Олександр Бродський, Вадим Іванченко, Сергій Кримчак та Павло Тесленко).

Третє у "Самопомочі" - 3 депутатів (Людмила Березницька, Ганна Сандалова та Сергій Харчук ), на четвертому "Свобода" – 2 (Олег Гелевей та Ігор Мірошниченко), на п’ятому "Батьківщина" – 1 (Юрій Дідовець).

Читайте також: Українці матимуть 11 вихідних у червні

Найбільша кількість не задекларованого бізнесу – це 12 компаній депутата від партії "Єдність", голови правління ПАТ "Крим-93" Павла Тесленка.

Депутат від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", гендиректор ТОВ "Колосок" Олена Овраменко не задекларувала внески до статутних фондів 8 своїх підприємств.

Видання  відзначає що саме в неї виявилася найбільша загальна сума незадекларованих внесків – 15,33 мільйона гривень.

Ще один депутат від "БПП", керівник КП "Спецжитлофонд" Володимир Шарій не вказав у своїй декларації внески до 7 підприємств. В одному з них частку у розмірі 915 тисяч гривень має його дружина Олена Бірюк, в 6 – сам депутат (станом на 2015 рік загальний розмір внесків становив 591 тисячу гривень).

У кінці минулого року та на початку цього Шарій вийшов зі складу засновників 4 фірм.

Щодо сфери незадекларованого бізнесу, то 32 фірми пов’язані з будівництвом та нерухомістю, 8 – з торгівлею, 2 – рекламною діяльність, ще по 2 – наданням послуг перукарнями та салонами краси, а також консультуванням з питань комерційної діяльності й керування, тощо.

На сайті Київради не оприлюднені декларації за 2015 рік чотирьох депутатів: Прохора Антоненка ("Свобода"), Ігоря Кісільова ("Єдність"), Миколи Негрича (БПП) та Максима Шкуро (БПП).

Рекомендуємо прочитати

Полиция задержала мужчину, который "заминировал" станцию метро "Героев Днепра"

Киевская полиция задержала мужчину, который дважды за одну неделю (22 и 25 апреля) "минировал" стацию метро "Героев Днепра" в Киеве....

Це може бути цікавим

У Міноборони РФ не вистачило грошей на створення великого військового безпілотника - ЗМІ

Міноборони РФ не вистачило грошей на проект зі створення великого військового безпілотного літального апарату (БЛА) "Альтаїр"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....