Кожен п’ятий депутат Київради має прихований бізнес

22 депутати Київради приховали свій бізнес  у декларації за 2015 рік. Лідирує "Блок Петра Порошенка".

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Відзначається, що зі 120 депутатів 22 не задекларували або не повністю задекларували свій чи/та родинний бізнес.

Київські депутати приховали від декларацій щонайменше 61 фірму. У 56 випадках йдеться про бізнес самих депутатів, у 5 – членів їх родин.

Найбільше порушників виявилося у фракції "Солідарність" – 11 осіб (Андрій Андрєєв, Віталій Росляков, Володимир Шарій, Ігор Баленко, Дмитро Банас, Віктор Грушко, Юлія Лобан, Олесь Маляревич, Вячеслав Непоп, Юрій  Сулига та Олена Овраменко).

На другому місці "Єдність" – 5 депутатів (В’ячеслав Бродський, Олександр Бродський, Вадим Іванченко, Сергій Кримчак та Павло Тесленко).

Третє у "Самопомочі" - 3 депутатів (Людмила Березницька, Ганна Сандалова та Сергій Харчук ), на четвертому "Свобода" – 2 (Олег Гелевей та Ігор Мірошниченко), на п’ятому "Батьківщина" – 1 (Юрій Дідовець).

Читайте також: Українці матимуть 11 вихідних у червні

Найбільша кількість не задекларованого бізнесу – це 12 компаній депутата від партії "Єдність", голови правління ПАТ "Крим-93" Павла Тесленка.

Депутат від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", гендиректор ТОВ "Колосок" Олена Овраменко не задекларувала внески до статутних фондів 8 своїх підприємств.

Видання  відзначає що саме в неї виявилася найбільша загальна сума незадекларованих внесків – 15,33 мільйона гривень.

Ще один депутат від "БПП", керівник КП "Спецжитлофонд" Володимир Шарій не вказав у своїй декларації внески до 7 підприємств. В одному з них частку у розмірі 915 тисяч гривень має його дружина Олена Бірюк, в 6 – сам депутат (станом на 2015 рік загальний розмір внесків становив 591 тисячу гривень).

У кінці минулого року та на початку цього Шарій вийшов зі складу засновників 4 фірм.

Щодо сфери незадекларованого бізнесу, то 32 фірми пов’язані з будівництвом та нерухомістю, 8 – з торгівлею, 2 – рекламною діяльність, ще по 2 – наданням послуг перукарнями та салонами краси, а також консультуванням з питань комерційної діяльності й керування, тощо.

На сайті Київради не оприлюднені декларації за 2015 рік чотирьох депутатів: Прохора Антоненка ("Свобода"), Ігоря Кісільова ("Єдність"), Миколи Негрича (БПП) та Максима Шкуро (БПП).

Рекомендуємо прочитати

​В Великобритании стартовала процедура выхода страны из ЕС

Премьер-министр Великобритании Тереза Мэй подписала уведомление о о начале выхода Соединённого Королевства из Европейского союза....

Це може бути цікавим

Режиссер Александр Сокуров про разгон демонстраций в России: ​«Это невозможно уже больше терпеть»

«Это невозможно уже больше терпеть»: режиссер и народный артист России Александр Сокуров на вручении кинопремии "Ника" высказался в защиту участников митингов 26 марта, затронул все наболевшие темы и сорвал овации зала....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, де в Києві можна буде купатися влітку

Про це повідомляє прес-служба КМДА....