Кожен п’ятий депутат Київради має прихований бізнес

Кожен п’ятий депутат Київради має прихований бізнес

22 депутати Київради приховали свій бізнес  у декларації за 2015 рік. Лідирує «Блок Петра Порошенка».

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Відзначається, що зі 120 депутатів 22 не задекларували або не повністю задекларували свій чи/та родинний бізнес.

Київські депутати приховали від декларацій щонайменше 61 фірму. У 56 випадках йдеться про бізнес самих депутатів, у 5 – членів їх родин.

Найбільше порушників виявилося у фракції «Солідарність» – 11 осіб (Андрій Андрєєв, Віталій Росляков, Володимир Шарій, Ігор Баленко, Дмитро Банас, Віктор Грушко, Юлія Лобан, Олесь Маляревич, Вячеслав Непоп, Юрій  Сулига та Олена Овраменко).

На другому місці «Єдність» – 5 депутатів (В’ячеслав Бродський, Олександр Бродський, Вадим Іванченко, Сергій Кримчак та Павло Тесленко).

Третє у «Самопомочі» — 3 депутатів (Людмила Березницька, Ганна Сандалова та Сергій Харчук ), на четвертому «Свобода» – 2 (Олег Гелевей та Ігор Мірошниченко), на п’ятому «Батьківщина» – 1 (Юрій Дідовець).

Читайте також: Українці матимуть 11 вихідних у червні

Найбільша кількість не задекларованого бізнесу – це 12 компаній депутата від партії «Єдність», голови правління ПАТ «Крим-93″ Павла Тесленка.

Депутат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», гендиректор ТОВ «Колосок» Олена Овраменко не задекларувала внески до статутних фондів 8 своїх підприємств.

Видання  відзначає що саме в неї виявилася найбільша загальна сума незадекларованих внесків – 15,33 мільйона гривень.

Ще один депутат від «БПП», керівник КП «Спецжитлофонд» Володимир Шарій не вказав у своїй декларації внески до 7 підприємств. В одному з них частку у розмірі 915 тисяч гривень має його дружина Олена Бірюк, в 6 – сам депутат (станом на 2015 рік загальний розмір внесків становив 591 тисячу гривень).

У кінці минулого року та на початку цього Шарій вийшов зі складу засновників 4 фірм.

Щодо сфери незадекларованого бізнесу, то 32 фірми пов’язані з будівництвом та нерухомістю, 8 – з торгівлею, 2 – рекламною діяльність, ще по 2 – наданням послуг перукарнями та салонами краси, а також консультуванням з питань комерційної діяльності й керування, тощо.

На сайті Київради не оприлюднені декларації за 2015 рік чотирьох депутатів: Прохора Антоненка («Свобода»), Ігоря Кісільова («Єдність»), Миколи Негрича (БПП) та Максима Шкуро (БПП).загрузка...

Читайте також

Коментарі