Савченко зробила першу серйозну помилку як політик

Савченко зробила першу серйозну помилку як політик

Надія Савченко зробила першу серйозну помилку як політик — оголосила заявку на президентство. Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Тарас Загородній.

— У нашій країні, де тільки в Раді людей 50 бачать себе на цій посаді, це майже вирок. Затопчуть. Так, вона справжня, але теорія ігор каже, що всі слабкі гравці об’єднуються, щоб знищити сильного, — йдеться в повідомленні.

Як пише політолог, Савченко – це нова якість української політики, в яку потрапляють не завдяки блату, грошам, а завдяки заслугам. Однак національна героїня вже встигла допустити серйозну помилку, яка може коштувати їй політичної кар’єри.

Це вам не лицемірство «молодих політиків», які шумно «борються» з корупцією вдень, а ввечері йдуть по свої конверти від олігархів. Якщо навчиться грамотно володіти інтригою (потенціал є), то буде крутити нашим політикумом як циган сонцем. Народ їй точно буде симпатизувати, — стверджує експерт.

 — Савченко – це наш Рейган (Гарвард не закінчувала, але на рівні здорового глузду розуміє, що добре, а що погано, чітко формулює думки ) + наш Маккейн (полон, тріумфальне повернення, посада в політиці за заслуги перед «Батьківщиною» ) + наше рідне «Якщо у мене руки вбоки, то мені байдуже на якому боці у тебе тюбетейка», — написав Загородній.

Читайте також: Чем Савченко отличается от Жанны д’Аркзагрузка...

Читайте також

Коментарі