Принц Георг став героєм книги про Вінні Пуха

Принц Георг став героєм книги про Вінні Пуха

У Британії спеціально до ювілею королеви Єлизавети вийшла нова книга про пригоди Вінні Пуха. Основою сюжету стала подорож легендарного ведмедика і його друзів в Лондон і Букінгемський палац, щоб особисто привітати королеву і подарувати їй подарунки.

Але найцікавіше, що автори нових пригод Вінні Пуха одним з героїв книги зробили 2-річного принца Георга, правнука Єлизавети ІІ і сина герцогів Кембріжськіх, повідомляє vogue.ua.

Примітно, що на ілюстраціях принц зображений в тому самому синьому кардигані, в якому в минулому році разом з батьком, принцом Вільямом, зустрічав з пологового будинку маму і сестру, новонароджену принцесу Шарлоту.

Тоді рік тому кардигани Amaia Kids вартістю 60 доларів піддані її Величності розкупили за лічені хвилини, відразу після появи в ньому принца Георга. У книзі принц описаний як «хлопчик, набагато молодший Крістофера Робіна і такий же життєрадісний, як Тигруля». Він отримав червону надувну кулю від П’ятачка і полоскотав за вухом у Вінні Пуха.

Автором нової історії стала англійська письменниця Джейн Ріордан. В інтерв’ю радіо BBC вона зізналася, що писати її було «нелегко, але дуже почесно», а оригінальні історії винахідника Вінні Пуха Алана Мілна були настільки живими, що їй було дуже легко уявити, що і як можуть говорити герої в наші дні.

Читайте також: В Україні оновлять склад вчителів і викладачів англійської мовизагрузка...

Читайте також

Коментарі