З 63 млрд грн очікуваної виручки «Укргазвидобування» тільки 36 млрд підуть в...

З 63 млрд грн очікуваної виручки «Укргазвидобування» тільки 36 млрд підуть в бюджет

Очікувана виручка «Укргазвидобування» цього року — до 63 млрд грн, з яких тільки 36 млрд підуть до бюджету. Про це пише в своїй статті для DT.UA Ігор Маскалевич.

-Програма «20/20″ дорога, як і державна видобувна компанія. Отже, можна очікувати, що охочих погрітися навколо неї буде предосить. Очікувана виручка «Укргазвидобування» в 2016 р. при нових цінах — до 63 млрд грн, з яких 36 млрд підуть до бюджету. Проте і залишок — ого-го!, — йдеться в статті.

Маскалевич нагадує, що «Укргазвидобування» зараз, із залученням «ручних і напівручних» депутатів, «жахають» за 2 млн дол., які не дали відвести на офшорку.

-Величезний «Енергоатом» місяцями намагаються паралізувати за 127 млн грн. Причому вся правоохоронна система держави дружно умила руки (це в найкращому разі). А в «Укргазвидобуванні» ціна питання в сотню(!) разів більша. І це в країні, де термін «любі друзі» благополучно пережив і перший Майдан, і «донецьких», і другий Майдан. Де чверть сторіччя вчили красти, ой, вибачте, освоювати ресурси…, — пише Маскалевич.

Читайте також: Росія відмовилася надати Білорусі знижку на газзагрузка...

Читайте також