Потрібно поступово відкривати торгові шлюзи і знімати блокаду з Донбасу — Тука

Потрібно поступово відкривати торгові шлюзи і знімати блокаду з Донбасу — Тука

Екс-губернатор Луганщини, а нині заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, заявив в інтерв’ю DT.UA, що «емоційне» рішення про блокаду Донбасу було справедливим на короткостроковому етапі, але перетворилося на «дурість і недалекоглядність» в перспективі.

Він зазначає, що з непідконтрольними територіями існує безліч економічних зав’язок і без реального скрупульозного пошуку альтернатив «навіть починати розмову про якесь відсікання — лукавство або некомпетентність».

-Якщо, приміром, зараз зупинити поставки антрациту на Луганську станцію в м. Щастя, то понад 1 мільйон жителів області, які проживають на нашій території, залишаться без електроенергії. Альтернативи досі немає. Тільки зараз нібито почали замислюватися про те, що треба замкнути Луганську область на загальну систему, ліквідувавши цей енергетичний острів. З іншого боку, 95% ресурсу водоканалу Попасної іде на окуповані території. То що, взяти й відключити людям воду? За що?, — зазначив екс-губернатор.
Читайте також: Лише військовими методами війну не виграєш — Туказагрузка...

Читайте також

Коментарі