У Києві відбудеться концерт «Українсько-латвійський діалог»

У Києві відбудеться концерт «Українсько-латвійський діалог»

31 травня, у вівторок, о 19:00 в Колонній залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні та Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні пана Юріса Пойканса, в рамках ХХХII концерту Міжнародного концертного циклу «Елітні вечори камерної музики Євгенії Басалаєвої», відбудеться Перший концерт «Українсько-латвійський діалог «нового міжнародного концертного проекту -» Фестиваль музики України і північно-балтійських країн «Ukrainian and nordic-baltic music fest». Про це повідомляє «Сегодня«.

Проведення фестивалю направлено на зближення міжнародних культурних зв’язків України і Північно-Балтійських країн через спільні мистецькі заходи в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур». Цикл концертів музики України і Північно-Балтійських країн сприятиме діалогу культур через презентацію невідомих музичних зразків і шедеврів світової класики.

В рамках програми заходу, в фойє Національної філармонії України буде представлена виставка «Art Nouveau архітектура: в Ризі та Латвії».

Читайте також: У Києві відкрилась виставка надихаючого абстрактного живопису «Introверсія» Ольги Морозовоїзагрузка...

Читайте також

Коментарі