Психологи з’ясували, про що говорять чоловіки та жінки

Психологи з’ясували, про що говорять чоловіки та жінки

Міжнародна група психологів провела масштабне дослідження з метою з’ясувати, про що і в якій манері говорять користувачі соцмереж. Результати їх роботи були опубліковані в журналі PLoS ONE, про це повідомляє «Сегодня».

Для цього фахівці проаналізували близько десяти мільйонів записів користувачів Facebook. Взяти участь в дослідженні зголосилося понад 65000 осіб.

З’ясувалося, що чоловіки, в основному, говорять про речі – найчастіше про музичні інструменти, відеоігри і техніку. Активно ними обговорюються також спорт і політика. А ось жінки більше пишуть про емоції і людські стосунки, активно додаючи в пости смайли та прислівник «дуже».

Як пояснила професор психології з університету Мельбурну Маргарет Керн, ті теми, на які розмовляють в своїх постах чоловіки і жінки, в цілому, відповідають гендерним стереотипам.

Вона також зазначила, що в лексиці представників сильної статі часто зустрічаються іменники «свобода», «ворог», «бій» і дієслова «виграти», «програти». Жінки ж вважають за краще прикметники «захоплений», «вдячний», «щасливий», «чудовий», а також іменник «дитина» і словосполучення «день народження».

Читайте також: Американські психологи визначили секрет ідеального сексу

 загрузка...

Читайте також

Коментарі