У Києві перекриють частину вулиць через велоперегони

У цьому році в рамках програми святкування Дня Києва у вихідні, 28 і 29 травня, в столиці будуть перекриті для проїзду транспорту частина вулиць, по яких пройдуть маршрути традиційної міжнародної велогонки Race Horizon Park 2016.

Завдяки тому, що маршрут першої гонки перенесли за місто на "олімпійське кільце", вдалося уникнути перекриття доріг у п'ятницю, 27 травня. Перший з трьох одноденних велоперегонів Race Horizon Park - Horizon Park Race for Peace - пройде по так званому олімпійському кільцю, побудованому перед Олімпійськими іграми 1980 між смт Чабани, селами Вітою-Поштовою і Кругликом 27 травня, в п'ятницю. Маршрут: заправка "КЛО", вул. Кірова, вул. Машинобудівників, вул. Шевченко, вул. Кругліцкая, вул. Витянская, вул. Садова, Велотрек. Ці вулиці частково будуть перекриті на час проходження велогонки, з 9:00 до 14:00.

У суботу, 28 травня, відбудеться грандіозне свято велоспорту, головне спортивне змагання на День Києва - друга одноденка, шосейна міжнародна велогонка для чоловіків - Horizon Park Race Maidan. Велогонка в міжнародному статусі в цьому році святкує ювілей - 5 років. Також в цьому році вперше пройдуть професійні міжнародні велозмагання для жінок Horizon Park Women Challenge. Традиційно перед стартом міжнародних велогонок пройде всеукраїнський велопарад "Велодень".

Автомобільний рух буде обмежено в центрі Києва з 8:00 до 18:00 на: Європейській площі, вул. Хрещатик, вул. Велика Васильківська, вул. Заміська, вул. Антоновича, вул. Либідська.

У неділю, 29 травня, велосвято завершиться в Солом'янському районі третьою велогонкою з серії Race Horizon Park. Перед її стартом традиційно відбудуться змагання для чоловіків-любителів Horizon Masters Cup.

Перекриття доріг буде з 8:00 до 14:00 за: вул. Миколи Грінченка, вул. Кіровоградська, пр. Лобановського, вул. Андрія Головка, вул. Солом'янська, вул. Протасов Яр.

Крім того, повне перекриття руху автотранспорту 29 травня, неділю буде в Вишгородському районі Київської області на трасі першої міжнародної велогонки на індивідуальне час серед жінок VR Women ITT - на ділянці траси смт Димер (вул. Горького, 42) - с. Сухолуччя (вул. Миру, 2) з 12:00 до 15:00.

Рекомендуємо прочитати

Станцию метро "Левобережная" откроют позже обещанного срока

Ремонт станции метро "Левобережная" продлиться до 5 мая....

Це може бути цікавим

Експерт пояснив, чому політичні призначення відкидають Україну на 10 років назад

«Політичні призначення себе не виправдали....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Человечество стоит на пороге открытия внеземной жизни - NASA

Человечество стоит на грани открытия внеземной жизни, заявил на слушаниях в конгрессе помощник директора НАСА Томас Цурбухен....