На «Лівобережній» відкрили велопаркінг

На «Лівобережній» відкрили велопаркінг

25 травня біля станції метро «Лівобережна» відкрився  велопаркінг. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

— Це буде третій паркінг, що дозволяє мешканцям міста залишати велосипед безкоштовно та під наглядом, таким чином долаючи частину шляху на роботу велосипедом. На перехоплювальному велопаркінгу можна безкоштовно залишити велосипед під наглядом на 12 годин, зробити невеликий ремонт, взяти велосипед у прокат, придбати велоаксесуари тощо. Мета створення такого паркінгу – поєднати велотранспорт з існуючою транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для мешканців віддалених районів Києва, спрощуючи та скорочуючи тривалість їхнього шляху на роботу, — йдеться в повідомленні.

Розташування велопаркінг: ст. м. «Лівобережна», вул. Раїси Окіпної, 3. Час роботи: з 8:00 до 20:00 — в будні дні, з 9:00 до 20:00 — у вихідні.

Зберігання велосипеда: перші 12 годин — безкоштовно, кожні наступні 12 годин — 10 грн.

Велопаркінг повністю розроблений і виготовлений приватним інвестором ТОВ «Байк Бокс» під торговою маркою VeloPoint в партнерстві з компанією Veliki.ua. Аналогічні паркінги команда встановила в 2014-2015 роках біля ст. м. «Виставковий центр» та ст. м. «Оболонь».загрузка...

Читайте також