Кияни пропонують перевірити фінансову діяльність «КиївГазЕнерджи» та «Київгаз»

Кияни пропонують перевірити фінансову діяльність «КиївГазЕнерджи» та «Київгаз»

На сайті міських петицій з’явилась пропозиція, в якій міські владу закликають перевірити фінансову діяльність «КиївГазЕнерджи» та «Київгаз». 

За словами автора звернення, користуючись своїм монопольним положенням, ці компанії необґрунтовано підвищують тарифи на газ.

— В зв’язку з тим, що користючись своїм монопольним становищем на ринку комунальних послуг компанія «КиївГазЕнерджі» підвищила в односторонньому порядку у квітні 2016 року для споживачів в 2 рази (!) без попередження та обговорення ціни на газ;  пов’язана з нею ПАТ «Київгаз» дописує неіснуючі у споживачів борги за газ у лютому 2016 за червень 2015, хоча споживачі все своєчасно та чесно оплачують; брутально погрожує притягненням до судової відповідальності, розсилаючи щомісяця нагадування про обов’язок оплатити неіснуючі борги; безсоромно займається фінансовим шахрайством, вибиваючи з людей останні кошти, пропоную владі м. Києва невідкладно:

— перевірити фінансову діяльність «КиївГазЕнерджі» та ПАТ «Київгаз» та

— нарешті припинити обкрадання киян, свавільне підвищення цін монополістом та приписування неіснуючих боргів, —  йдеться у тексті петиції. Наразі її вже підписали більше 2 тисяч киян.загрузка...

Читайте також

Коментарі