Аграрним вишам хочуть заборонити готувати економістів за держкошти

Міністерство освіти і науки упорядкує державне замовлення у вищих навчальних закладах.

Про це йдеться у оприлюдненому на сайті проекті наказу "Про затвердження Переліку профільних спеціальностей вищих навчальних закладів", передає Українська правда. Життя.

Документ, який до 26 травня відкритий для громадського обговорення, визначає перелік профільних спеціальностей для державних вищих навчальних закладів, за якими може здійснюватись набір на держзамовлення.

В проекті наказу виші поділено на категорії: класичні, технічні та технологічні, будівельні, транспортні, галузеві технологічні, педагогічні, гуманітарного спрямування, фізичного виховання та спорту, культури, мистецтва та дизайну, охорони здоров’я, аграрні, економіки, фінансів, управління та підприємництва, юридичні.

Після підписання цього наказу технічні, аграрні, будівельні, транспортні, технологічні, педагогічні, гуманітарні вузи не зможуть за держзамовленням готувати економістів, юристів, фінансистів.При цьому ректорам пропонується самостійно встановити профільні спеціальності вишів у єдиній базі.

- Визначити ліцензовані профільні спеціальності, за якими буде здійснюватись набір здобувачів вищої освіти за держзамовленням за освітніми ступенями бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста в 2016 році, погодити з державним замовником та верифікувати в ЄДЕБО до 10 червня 2016 року, – йдеться в документі.

Читайте також: Україна потрапила у ТОП-50 країн з найкращою вищою освітою

Рекомендуємо прочитати

В Киеве мужчина выбросился из многоэтажки

В субботу, 22 апреля, в Киеве с балкона дома на улице Северной, 6 выпрыгнул мужчина....

Це може бути цікавим

Поліція звільнила бізнесмена, якого тримали в заручниках

Поліція затримала чоловіка, який тримав у заручниках столичного бізнесмена....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Вірменії вбили російського військового

Тіло убитого російського військовослужбовця – 21-літнього Дмитра Ялпаєва – з ножовими ранами на шиї виявили у суботу на площі міста Гюмрі, де розташована російська військова база, відома жорстоким масовим вбивством у 2015 році, яке спричинило масові протести у Вірменії....