Суд арештував рахунки мережі супермаркетів «Сільпо» і «Фора»

Суд арештував рахунки мережі супермаркетів «Сільпо» і «Фора»

Солом’янський районний суд Києва заарештував рахунки компанії «Фоззі-Фуд» (Вишневе, Київська область) через заниження посадовими особами податку на додану вартість. До  компанії входять мережі таких супермаркетів, як «Сільпо» і «Фора».

У Солом’янський районний суд Києва надійшло клопотання про накладення арешту на майно у кримінальному провадженні від 29 березня 2015 року.

Розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ «Фоззі-Фуд» при проведенні фінансово-господарських взаємовідносин з рядом компаній шляхом проведення безтоварних операцій занизили ПДВ в січні-лютому 2015 на суму 32,2 млн гривень. Це правопорушення було зафіксовано в акті позапланової виїзної перевірки Фіскальної служби в листопаді 2015 року, зазначає Економічна правда.

Під час перевірки було виявлено невідповідність придбаних та реалізованих товарів, непідтвердження реальності здійснення фінансово-господарських операцій, відсутність можливості виконання договірних відносин.

Було встановлено, що у ТОВ «Фоззі-Фуд» є рахунки в банку «Південний» і банку «Восток».

 — З метою припинення злочинної діяльності та для подальшого відшкодування завданих державі збитків виникла необхідність в накладенні арешту на рахунки ТОВ «Фоззі-Фуд», — йдеться в ухвалі суду.

Суд вирішив заарештувати рахунки компанії в 2 банках, заборонив розпоряджатися грошовими коштами і постановив припинити витратні операції з коштами, які надходять на рахунки.

Як повідомлялося, компанія «Фоззі-Фуд» є товариством з обмеженою відповідальністю, входить до складу торгово-промислової корпорації Fozzy Group. Fozzy Group об’єднує мережу супермаркетів «Сільпо», «магазинів «Фора», оптових гіпермаркетів Fozzy, фармацевтичних супермаркетів «Біла ромашка», магазинів електроніки Ringoo, а також Ніжинський консервний завод (ТМ «Ніжин»), птахофабрику ТОВ ПКФ «Варто».

У Fozzy Group входять ресторани «У Хромого Пола» і «Старомак», «Диван» і La Bodeguita del Medio, «У Голема», «Чарка, Кухлів і Гачек», Mi piace, Tatami, «Слов’янський двір», Karluv Most, «Фреш-кафе», а також мережа туристичних агентств «Сільпо Вояж».загрузка...

Читайте також

Коментарі