Роскомнадзор поскаржився на помічницю Яроша

Усім доброго дня. Прошу поради, допомоги і якнайбільшого РОЗГОЛОСУ.

Схоже на те, що американська компанія Google, якій належить відеохостинг Youtube, перейшла у власність Російської Федерації. Бо з невідомих мені причин вона виконує вказівки Роскомнадзору - органу, який в РФ відповідає за цензуру в Інтернеті, і вимагає від автора Youtube-каналу, тобто мене, дотримуватись законодавства РФ, до якої де-юре я не маю жодного відношення.

Сьогодні зранку я отримала від Youtube листа наступного змісту (російською і англійською мовами):

"YouTube Legal Support legal@support.youtube.com кому: я

Добрый день,

Мы получили уведомление от Роскомнадзора (Федеральная служба по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций) о том, что контент на Вашем сайте нарушает Федеральный закон Российской Федерации № 139-ФЗ "О защите детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию". Следующие URL с Вашего сайта были добавлены в запрещенный список материалов:

http://www.youtube.com/channel/UCYqLbZByHLd4TDHwZbq_8zA

Если Вы не удалите контент с Вашего сайта, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент (вследствие уведомления Роскомнадзора и в соответствии с Российским законодательством).

С Уважением, Команда YouTube"

У перекладі: Росії не подобається мій канал, тому Google збирається його прикрити. Бо за посиланням - навіть не якесь конкретне відео, а весь мій канал.

Трохи цифр.

Дата реєстрації каналу: 5.05.2008 Кількість переглядів: 7 840 805 Кількість завантажених відео (99% яких ексклюзивні і зняті мною власноруч): 812 Кількість підписників: 9 994 Тематика каналу: протестні та інші громадські акції в Києві, правозахист (2008-2014), війна на Донбасі (2014-2016)

Це моя восьмилітня праця, яка, судячи з наведених цифр, таки потрібна людям.

За такою логікою, можна закрити, приміром, Youtube-акаунт будь-якого українського ЗМІ чи політичної сили - вони всі не дотримуються законодавства РФ або можуть бути в цьому звинувачені.

Що порадите робити?

читайте також: Олена Білозерська

Рекомендуємо прочитати

Суд отменил ликвидацию скандального украинского банка

Окружной административный суд Киева 15 мая отменил решение Национального банка Украины (НБУ) и Фонда гарантирования вкладов физлиц (ФГВФЛ) о неплатежеспособности, введении временной администрации и ликвидации банка "Михайловский"....

Це може бути цікавим

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На території Перу знайшли сліди стародавньої цивілізації

У Перу були виявлені сліди поселення віком 15 тисяч років - одного із найдавніших на континенті....