Поліція проти «голодних» лікарів: під Кабміном відбулися сутички

Поліція проти «голодних» лікарів: під Кабміном відбулися сутички

Сьогодні вдень, під час акції протесту лікарів з м. Ромни (Сумська обл., прим.авт) відбулася штовханина між протестуючими лікарями та київською  поліцією.

Про це повідомив присутній на акції активіст «Соціального руху».

За його словами «ніхто з посадовців до протестуючих не вийшов».

Разом з тим представник секретарату КМУ пообіцяв зустріч з Міністром охорони здоров’я, в той час як лікарі вимагають зустрічі з Прем’єр-міністром України. За словами кореспондента Соцпорталу протестуючі заявили, що подали звернення ше 2 тижня тому, але відповіді не надійшло.

20160524134901Протестувальники вирішили встановити намети під стінами Кабміну, але поліція почала стискати коло, тим самим забороняючи розгортати намети.

 — Свої дії правоохоронці мотивували відсутністю дозволу «Київземельбуду» на встановлення малих арітектурних форм, — передають з місця події.

Крім того, за словами акивістів поліцейські погрожували притягнути учасників акції до відповідальності за порушення правил благоустрою.

 — Відбулася штовханина, після якої лікарі  розстелили каремати прямо на асфальті. Акція протесту заявлена як безстрокова, скандують «Поліція проти голодних лікарів» тощо, — додав кореспондент «Соцпорталу».

ВСЕ ПРО ПРОТЕСТ РОМЕНСЬКИХ ЛІКАРІВзагрузка...

Читайте також

Коментарі