У Києві створили новий театр

У Києві створили новий театр

Група митців, об’єднаних ідеєю самовираження створила у Києві новий незалежний мультижанровий театр «Мізантроп». Про це на брифінгу заявив режисер театру Ілля Мощицький, повідомляє Укрінформ.

— Так склалося, що жоден з тих майданчиків, де ми працювали, не давав нам можливості на 100 відсотків реалізувати свої творчі задуми. Ми довго шукали вільний майданчик, і коли не знайшли його,  вирішили створити свій, — сказав Мощицький.

Композитор театру Дмитро Саратський додав, що його назва була вибрана лише за кілька днів до презентації.

— Ми довго не могли домовитися між собою з цього приводу. Але від самого початку наш творчий посил був досить безкомпромісним: ми робимо тільки те, що подобається нам. Тому й вирішили, що назва «Мізантроп» відображатиме наше бажання відсікти зайве, знайти свого ексклюзивного глядача, — зазначив Саратський.

За його словами, трупа театру на сьогодні нараховує 10 акторів. Окремого приміщення у трупи поки що немає.

— На жаль, ми зіштовхнулися з великою проблемою розміщення своєї творчості на сцені. Але, думаю, це буде якийсь андеграундний майданчик, — сказав хореограф Микола Бойченко.

Він додав, що у липні колектив іде «у чергову ізоляцію від суспільства» і створюватиме новий спектакль, який хочуть презентувати восени. Це буде «Запрошення на страту» за Набоковим.загрузка...

Читайте також