Скільки в середньому живуть в Україні та в світі - дані ВООЗ

За останні двадцять років середня тривалість життя у світі зросла на 5 років. При цьому найпомітніші покращення показників спостерігаються в Африці, йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я, повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на The Daily Mail.

Звіт має назву "Світова статистика охорони здоров'я: моніторинг показників здоров'я щодо цілей сталого розвитку". Його публікують щороку.

Середня очікувана тривалість життя у світі для дитини, яка народилася у 2015 році — 71 рік для жінки і 69 років — для чоловіка.

Фахівці ВООЗ стверджують, що тривалість життя збільшилася завдяки покращенню медичної допомоги для дітей та доступності ліків, у тому числі від малярії та ВІЛ.

Нині зафіксовано найшвидше зростання тривалості життя, починаючи з 1960 року.

Найнижча тривалість життя досі лишається у Сьєрра-Леоне — 49,3 року для чоловіків та 50,8 для жінок.

У Японії тим часом жінки доживають до 86,8 року, а чоловіки у Швейцарії до 81,3 року — це найкращі показники у світі. 

За даними ВООЗ, середня тривалість життя в Україні становить 71,3 року.

Звіт також вказує на рівень материнської смертності у світі. У 2015 році в Африці при пологах померли 195 тисяч жінок, тоді як у Європі таких випадків сталося лише 1800. Загалом у 29 країнах з високим рівнем доходів новонароджені можуть розраховувати на 80 років життя. Очікувана середня тривалість здорового життя у світі для народжених 2015 року – 63,1 року (64,6 для жінок та 61,5 для чоловіків). Звіт також стверджує, що Україна опинилася серед 36 країн з катастрофічними особистими витратами громадян на здоров'я (понад 25% від доходів домогосподарства). Статистика враховує захворюваність, рівень витрат на медицину та близько тисячі інших показників.2dc7cf2-musulmanka-selfi-protest-antyislamskiy6 У цьому списку також є Грузія, Росія, Франція, Гана, Болгарія, Латвія, Естонія, Уганда та решта. Однак автори звіту підкреслюють, що у деяких країнах є прогалини у статистиці, тож близько половини усіх смертей у світі врахувати не вдалося. Але лікар Маргарет Чан, генеральний директор ВООЗ, заявила, що наведені цифри презентують "великі успіхи" глобальної охорони здоров'я.

Рекомендуємо прочитати

Робот-змея будет помощником спасателей и врачей (видео)

Когда случаются чрезвычайные ситуации, то нужна помощь в поиски пострадавших....

Це може бути цікавим

Бойовики не витримують знущань військових РФ і вчиняють самогубства - розвідка

Серед особового складу російських окупаційних військ відмічаються чергові випадки не бойових втрат та суїцидів внаслідок знущань російських офіцерів та доведен....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Объяснено исчезновение «британской Атлантиды»

Ученые из Йоркского университета и Имперского колледжа Лондона (Великобритания) назвали причину исчезновения «британской Атлантиды» (Доггерленда), участка суши, ....