21 травня з 12:00 до 14:00 в рамках проекту «Місто-сад» на Першому громадському городі Скверу Небесної сотні відбудеться дитяче свято висадки городу.

В програмі заходу – майстер-клас для малечі з висаджування смачної, красивої, метафоричної клумби від відомої української мисткині Алевтіни Кахідзе, лекція на тему «мала політика».

Город від Алевтіни — це прикладне мистецтво державотворення.

На базі рослинного світу Скверу мисткиня розповість маленьким глядачам-учасникам основні принципи геополітики: взаємодію між народами, вплив сильнішого на слабшого, принципи комунікації як із зовнішніми партнерами, так і внутрішніми всередині держави, наглядно продемонструє важливість добросусідства.

Учасниками заходу буде пройдено початковий етап підготовки грядок до посадки та створено яскравий (красивий), ароматний (смачний) і толерантний (метафоричний) город. В городі від Алевтіни всім рослинам добре і комфортно, ніхто нікого не пригнічує (але завжди є бур’ян), навпаки — допомогає рости і підтримує.

Також маленьким учасникам буде призентовано овочево-урбаністичну «розмальовку» дизайнерки Даші Подольцевої, яку вони розфарбують з думками про світле та красиве майбутнє України.

Перший громадський город – це унікальний «зелений проект» в серці столиці, який з’явився навесні 2014 року в Сквері Небесної Сотні. Він став першою ластівкою втілення новаторської ідеї відкритого міського простору у форматі городу, а також взірцевою ідеєю з відновлення історичного центру Києва після буремних подій на Майдані.

Поєднання історично-культурної спадщини з громадськими ініціативами з озеленення є новим для українських міст, зокрема й для Києва, проте одним із найбільш перспективних напрямів благоустрою мегаполісів. Міське городництво є дуже актуальним і модним явищем у великих містах США та Європи, адже дозволяє об’єднати суспільство, привити любов та відчуття відповідальності до природи і рідного міста, що, наразі, є таким важливим для України.
21 травня 2016 року відбудеться вже третя висадка Першого громадського городу.

Початок свята висадки городу – о 12.00.
Адреса Скверу Небесної сотні: Михайлівська 24-26 (внутрішній двір).загрузка...

Читайте також

Коментарі