У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. Місцями у східних і центральних областях висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -1…+13 градусів, удень +11…+21. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-11 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +7…+10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +11…+17. Вітер західний та північно-західний, 1-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6…+13 градусів, удень повітря прогріється до +18…+21. Вітер західний, південний і південно-західний, 2-6 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +8…+12 градусів. Денна коливатиметься від +18 до +20. Вітер південних, західних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. У Харківській області можливий невеликий дощ. Уночі градусники покажуть +8…+11, денна температура повітря складе +17…+21 градусів. Вітер західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -1…+7 градусів, удень підніметься до +14…+20. Вітер східний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +4, удень до +18 градусів. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У Вінницькому та Кіровоградському регіонах очікується переважно суха погода. У Полтавській і Черкаській областях висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +5…+10 градусів, удень – від +16 до +21. Вітер західний і північно-західний, 1-6 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі