Облрада вимагає відновити трудові права листонош

 19 травня 2016 року Волинська облрада підтримала запит депутата від ВО "Свобода" Сергія Духницького до першого заступника начальника управління Держпраці у Волинській області Юрія Бондарчука стосовно відновлення належних умов праці листонош у Волинській дирекції ДП «Укрпошта».

Як повідомив Сергій Духницький, до нього звернулися працівники ДП «Укрпошта» волинської області. Заявники просять про допомогу, оскільки, на їх думку, профспілки демонструють повну бездіяльність щодо захисту їх прав.

"Справа в тім, що волинська дирекція «Укрпошти» змушує листонош виконувати плани з передплати газет за власний рахунок і не турбується про належні умови правці. Керівництвом поштових відділень на листонош постійно чиниться тиск, щодо виконання поставлених планів з реалізації продажу газет, а також супутніх товарів, ціни на які значно перевищують вартість аналогічних товарів у магазинах. За не виконання цих планів, керівництво погрожує звільненням. Так, як стверджують заявники, керівництво постійно примушує виконувати план щодо передплати газет. Одним словом, кожному працівнику, а в даному випадку листоноші, доводиться виписати власне ім’я п'ять чи шість номерів цих газет. Це потрібно для того, щоб відділення виконувало план", - повідомив депутат.

Також Сергій Духницький відзначив, що листоноші мають й інші зобов'язання перед дирекцією:

"План реалізації супутніх товарів на одну листоношу становить 2000 грн разом з марками. Не менш дивним обов’язком для листонош є залучення клієнтів для «Фідобанк», і продати газет на 750 грн. Однак, заявники, як вони стверджують, позбавлені права скаржитись, адже зі сторони виглядає так, ніби ми самі передплачують газети. На поштових відділеннях постійно є проблеми з інвентарем. Часто не має навіть ручок, про спецодяг й не доводиться вести мову. Відсутні місцявідпочинку. Постійно йде процес скорочення та закриття відділень. Не завжди наші приміщення опалюються. Враховуючи наведені факти та обставини прошу Вас вжити заходів щодо перевірки наведених фактів, а в разі їх підтвердження, вжити заходів щодо відновлення належних умов праці у Волинській дирекції ДП «Укрпошта».

Рекомендуємо прочитати

Названы вызываемые употреблением водопроводной воды болезни

Британские и американские ученые установили, что употребление в пищу водопроводной воды связано с повышенным риском развития желудочно-кишечных инфекций....

Це може бути цікавим

Стало известно, как следить за перемещениями людей с помощью смартфона

Исследователи из Университета Вашингтона показали, как можно дистанционно следить за перемещениями людей в помещении с помощью смартфона и Bluetooth-колонки....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На 3D-принтер распечатал робота-переводчика на язык жестов

Команда инженеров из Университета Антверпена азработала роботизированного переводчика....