Кримські окупанти запросили на відпочинок донецьких терористів

Бойовики з Донбасу зможуть проходити лікування на території окупованого  Криму.

Про це повідомив так званий "глава республіки" Сергій Аксьонов на зустрічі з членами терористичного "Союзу добровольців Донбасу".

 - Якщо я, як громадянин, можу надати допомогу цим заслуженим людям, то я це обов'язково зроблю. Йдеться  не про бюджетні програми, а про  те, що є бізнесмени і меценати, вони готові надати конкретне сприяння. В даному випадку в частині оздоровлення, проходження реабілітації людей, які отримали важкі поранення, - керівник окупаційного уряду журналістам.

За його словами "кілька ополченців отримали державні нагороди Республіки Крим, в їх числі глава Союзу добровольців Донбасу Олександр Бородай і голова Союзу добровольців Донбасу Андрій Пінчук".

Рекомендуємо прочитати

У Києві побудують арену-трансформер на 8 000 місць

Мерія Києва підписала інвестиційну угоду з компанією «А Скай» про будівництво багатофункціональної концертно-спортивної арени на проспекті Генерала Ватутіна у Д....

Це може бути цікавим

Исследователи научились считывать сложные мысли

Ранее системы для считывания мыслей могли угадать только однозначное число, о котором думает человек, а более глубокие и сложные мысли выходили за рамки возможнос....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Путіна прокоментували санкції Євросоюзу

Рада Євросоюзу вирішила ще на шість місяців продовжити санкції проти Росії....