Донецькі терористи засудили до 30 років бійця «Азову»?

Донецькі терористи засудили до 30 років бійця «Азову»?

Один з органів донецьких бандформувань, так заний «верховний суд ДНР» оголосив вердикт бійцю з батальйону «Азов»  Євгену Чуднецову.

За інформацією підконтрольних терористам медіа його «засуджено до 30 років позбавлення волі за участь в спробі насильницького захоплення влади на території республіки».

 — Даний військовослужбовець, маючи на меті насильницьке захопленнявлади на території «донецької народної республіки», а також насильницької зміни конституційного ладу «ДНР», перебуваючи переважно на території околиць і безпосередньо в місті Маріуполі «ДНР», тимчасово окупованих підрозділами збройних сил України, будучи озброєним стрілецькою і іншим зброєю, ніс службу на блокпостах, заступав в добові чергування у складі груп швидкого реагування, здійснював піші патрулі, а також брав безпосередню участь в боєзіткненнях з військовослужбовцями «армії донецької народної республіки» в різних селищах Новоазовського району і передмістях міста Маріуполя. Згідно з вироком йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 30 років з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму, з обмеженням свободи строком на два роки і покладанням відповідних обов’язків, — йдеться в матеріалі терористичного судилища.

За інформацією прес-служби «Азову» від лютого 2106 року переговори щодо обміну полоненими між Україною та самопроголошеними республіками Донбасу в рамках Тристоронньої контактної групи зайшли в глухий кут. Як стало відомо, до списків на обмін полонених українських вояків боєць АЗОВу «Чудік» не потрапив.загрузка...

Читайте також

Коментарі