Відео: Маріупольський концерт «Океану Ельзи» почув Донецьк

Відео: Маріупольський концерт «Океану Ельзи» почув Донецьк

17 травня з 06:00 маріупольці почали збиратися у СК «Іллічівець», де ввечері група «Океан Ельзи» давала безкоштовний концерт. До вечора до місця виступу легендарних музикантів прийшли понад 40 тисяч городян.

Перед спорткомплексом тим часом зібралося близько 20 тисяч глядачів, майже стільки ж було всередині. Апофеозом концерту стало виконання гімну України — його заспівали всі 40 тисяч глядачів, пише amn.com.ua.

Ті хто зважився провести в черзі цілий день, приходили до стадіону з килимками, на яких сиділи в очікуванні з запасом води і їжі. Багато маріупольчане принесли прапори України, деякі дівчата розмальовували в жовто-блакитні кольори особа. До обіду число фанатів почала зростати в геометричній прогресії: реєстратори ставили на руках номера в черзі. Рахунок перевалив за другу тисячу.

Майже о 18:00 всередину стали пропускати перших глядачів.  Почалося все з того, що Святослав Вакарчук взяв у глядачів біля сцени прапор України і повісив на сцені. Після «ОЕ» першим в Україні подарував маріупольчанам «Сонце» і «Осінь» з нового альбому.

Читайте також: Наближається початок «Світового туру» Океану Ельзизагрузка...

Читайте також

Коментарі