У Мінську обговорювали вибори на Донбасі, щодо звільнення полонених не домовилися

У Мінську обговорювали вибори на Донбасі, щодо звільнення полонених не домовилися

Сторони мають різні погляди питання звільнення полонених, констатував спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік.

Політична підгрупа Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі відклала обговорення питання про амністію до наступного засідання. Про це після засідання контактної групи у Мінську в середу, 18 травня, повідомив спеціальний представник ОБСЄ Мартін Зайдік.

«Політична підгрупа продовжила детальні дискусії з питання модальності виборів. Обговорення амністії було відкладено до наступного засідання», — сказав Зайдік, цитує агентство «Інтерфакс».

Він також поінформував, що гуманітарна підгрупа вела «інтенсивні дискусії» з питання звільнення полонених, проте прогресу в вирішенні даного питання не було досягнуто. «Сторони мають різні погляди щодо цього питання», — констатував Зайдік.

Як заявила Дарка Оліфер, прес-секретарка представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми, під час сьогоднішнього засідання обговорювалося також виконання представниками окремих районів Донецької та Луганської областей зобов’язань, взятих у рамках протоколу від 19 вересня 2014 року, щодо звільнення Дебальцевого і кількох інших районів. Чим закінчилося обговорення даного питання, Оліфер не уточнила.

Наступний раунд переговорів запланований на 1 червня, повідомив Мартін Зайдік.

джерело: dw.comзагрузка...

Читайте також

Коментарі