Слідчий столичної поліції наживався на аваріях, — ЗМІ

Слідчий столичної поліції наживався на аваріях, — ЗМІ

Співробітника Головного управління Національної поліції в Києві Сергія Француза викрили в організації корупційної схеми навколо дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляє видання Апостроф з посиланням на безпосередніх учасників ДТП, розслідування за якими вів Сергій Француз.

Як стверджують потерпілі від його дій водії, Сергій Француз побудував систему, через яку він і його співучасники знаходять найрезонансніші ДТП, які сталися в столиці, а потім за «пристойну винагороду» закривають порушені за ним провадження».

 — У мене він (Сергій Француз — ред.) був слідчим у справі по ДТП. Вигороджувати директора фірми «Амаркорд», якому за ДТП зі смертельним результатом дали 3 роки умовно, — каже киянин Вадим Орлов.

Як повідомляють ЗМІ, ще в 2009 році Сергій Француз «відмазав» винуватця смертельної аварії в затоці річки Десенка в районі столичного житлового масиву Троєщина.

 — Мажор, він же — співробітник СБУ, протаранив на своєму помпезному катері (на божевільній швидкості) човен з двома пенсіонерами. В результаті жінка Ніна Лавренко, якій було 72 роки, загинула. Її чоловік залишився живий, але все ще не може оговтатися після трагедії. Звичайно ж, винуватець зруйнованих життів залишився на свободі. І все завдяки «об’єктивному» розслідуванню, яке вів Сергій Француз, — писали ЗМІ в 2009 році.

При цьому родичем слідчого виявився Анатолій Француз — генерал-майор міліції часів президента України Леоніда Кучми, також займав протягом 2002 — 2005 рр. посаду голови Волинської ОДА.

Відзначаться, що генерал-майор міліції Анатолій Француз очолював Управління з організації оперативно-розшукової діяльності Головного управління карного розшуку, МВС України, МВС Івано-Франківської та Рівненської областей, кандидат юридичних наук, екс-голова Волинської ОДА. У 2002 році за особисту мужність і героїзм, проявлені при затриманні міжнародної терористичної групи і звільнення заручниці удостоєний звання Герой України. Тоді затримання трьох гангстерів, тріумфально прорвалися з викраденими з банку грошима і заручницею через Німеччину і Польщу, на околиці Рівного, стало подією міжнародного значення.загрузка...

Читайте також

Коментарі