У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме дощова погода. У північних, місцями в східних, центральних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +2…+14 градусів, удень +8…+21. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, північний і північно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +5…+9 градусів, удень – від +13 до +17. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. У Запорізькій та Херсонській областях – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5…+13 градусів, удень повітря прогріється до +15…+19. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові очікується суха погода. У Керчі, Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +10…+14 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +18 до +20. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. У Дніпропетровській області – без опадів. Уночі до +9…+14 градусів, денна температура повітря складе +17…+21. Вітер південний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +2…+7 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +8…+15. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, у регіоні вранці очікується дрібний дощ, у другій половині дня – дощ з грозою, якому на зміну прийде невеликий дощ. Температура повітря вночі до +6, удень – до +13 градусів. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. У Черкаській та Вінницькій областях висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4…+10 градусів, удень – від +11 до +18. Вітер південний, західний та південно-західний, 1-3 м/с.загрузка...

Читайте також