Німеччина запустила освітній сайт для мігрантів про статеве життя

\'\'\'\'\'\'
\r\n\r\n\r\n\r\nНімеччина запускає освітній сайт, який має розповісти новоприбулим біженцям про ставлення до сексу у країні.
\r\n
\r\n

Портал переконує мігрантів, котрі вперше бачать порно-фільми, що чоловіки та жінки здійснили низку хірургічних втручань, аби мати великі груди та чоловічі статеві органи, повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на The Daily Mail.

\r\n

На сайті Zanzu.de є уся можлива інформація: від стосунків за згодою до понять оргазму, порно та проституції. Тим, хто сподівається одного дня інтегруватися у німецьке суспільство, розповідають про гендурну рівність, права ЛГБТ-спільнот та статеве здоров’я.

\r\n

Сайт коштуватиме німецьким платникам податків майже £95 тисяч фунтів.

\r\n

У розділі \"порно\" мігрантам пояснюють, що секс у реальності може бути не таким, як на екрані: \"У цих матеріалах люди завжди мають стрункі тіла та великі груди. У більшості випадків порно-актори робили операції, щоб покращити своє тіло. Порнозірки хочуть і можуть мати сексуальні стосунки постійно та не проявляють жодних емоцій, однак це не реалістичне очікування від сексу з партнером\".  

\r\n

Портал було створено німецьким Федеральним центром освіти у галузі охорони здоров’я і є частиною більшої урядової програми, яка має допомогти 1,1 млн біженців, котрі прибули до країни минулого року, інтегруватися.

\r\n

Програма повинна допомогти подолати прірву між консервативним ставленням до сексу в арабських країнах, з яких переважно приїхали мігранти, та більш відкритими німецькими традиціями.

\r\n

Наприклад, у розділі \"сексуальна орієнтація\" усі поняття пояснюються однозначно, не лишаючи шансів для неправильного трактування: \"Ніхто не може обирати його/її сексуальну орієнтацію. Батьки не можуть засобами виховання впливати на те, чи стануть їхні діти гомо-, гетеросексуальними чи бісексуалами\".

\r\n

У розділі про проституцію мігрантам пояснюють, що вона у \"Німеччині є легальною, однак чоловіки та жінки погоджуються на неї добровільно. Примушувати когось до проституції у країні заборонено. Навіть чоловік чи дружина не може змушувати партнера бути проституткою\".Німецька влада також застерігає мігрантів від \"захисту честі\" жінок до заміжжя, який практикують у мусульманських країнах (йдеться про помсту чоловіків із родини за позашлюбні стосунки сестри чи доньки).

\r\n

Читайте також: Львівський програміст прикинувся безпритульним і провів експеримент

\r\n\r\n

Рекомендуємо прочитати

​Британские букмекеры верят, что следующим Бондом может стать женщина

На днях стало известно, что впервые за всю историю существования сериала «Доктор Кто», главную роль в нем сыграет женщина....

Це може бути цікавим

На Троещине 15-летнюю девочку шесть дней держали в сексуальном рабстве

В Киеве патрульные спасли девочку из квартиры, где над ней издевались трое взрослых....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Пограбували одного із заступників глави Мін'юсту

Невідомі днями пограбували квартиру одного із заступників міністра юстиції України Павла Петренка....