Німеччина запустила освітній сайт для мігрантів про статеве життя

\'\'\'\'\'\'
\r\n\r\n\r\n\r\nНімеччина запускає освітній сайт, який має розповісти новоприбулим біженцям про ставлення до сексу у країні.
\r\n
\r\n

Портал переконує мігрантів, котрі вперше бачать порно-фільми, що чоловіки та жінки здійснили низку хірургічних втручань, аби мати великі груди та чоловічі статеві органи, повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на The Daily Mail.

\r\n

На сайті Zanzu.de є уся можлива інформація: від стосунків за згодою до понять оргазму, порно та проституції. Тим, хто сподівається одного дня інтегруватися у німецьке суспільство, розповідають про гендурну рівність, права ЛГБТ-спільнот та статеве здоров’я.

\r\n

Сайт коштуватиме німецьким платникам податків майже £95 тисяч фунтів.

\r\n

У розділі \"порно\" мігрантам пояснюють, що секс у реальності може бути не таким, як на екрані: \"У цих матеріалах люди завжди мають стрункі тіла та великі груди. У більшості випадків порно-актори робили операції, щоб покращити своє тіло. Порнозірки хочуть і можуть мати сексуальні стосунки постійно та не проявляють жодних емоцій, однак це не реалістичне очікування від сексу з партнером\".  

\r\n

Портал було створено німецьким Федеральним центром освіти у галузі охорони здоров’я і є частиною більшої урядової програми, яка має допомогти 1,1 млн біженців, котрі прибули до країни минулого року, інтегруватися.

\r\n

Програма повинна допомогти подолати прірву між консервативним ставленням до сексу в арабських країнах, з яких переважно приїхали мігранти, та більш відкритими німецькими традиціями.

\r\n

Наприклад, у розділі \"сексуальна орієнтація\" усі поняття пояснюються однозначно, не лишаючи шансів для неправильного трактування: \"Ніхто не може обирати його/її сексуальну орієнтацію. Батьки не можуть засобами виховання впливати на те, чи стануть їхні діти гомо-, гетеросексуальними чи бісексуалами\".

\r\n

У розділі про проституцію мігрантам пояснюють, що вона у \"Німеччині є легальною, однак чоловіки та жінки погоджуються на неї добровільно. Примушувати когось до проституції у країні заборонено. Навіть чоловік чи дружина не може змушувати партнера бути проституткою\".Німецька влада також застерігає мігрантів від \"захисту честі\" жінок до заміжжя, який практикують у мусульманських країнах (йдеться про помсту чоловіків із родини за позашлюбні стосунки сестри чи доньки).

\r\n

Читайте також: Львівський програміст прикинувся безпритульним і провів експеримент

\r\n\r\n

Рекомендуємо прочитати

В Киеве неизвестные в масках разгромили ресторан на Березняках

На Днепровской набережной неизвестные начали демонтаж отельно-ресторанного комплекса "Каравелла"....

Це може бути цікавим

На что будут жить украинцы, у которых не хватит стажа для пенсии

Тем украинцам, у которых не будет необходимого трудового стажа для выхода на пенсию в 65 лет, государство предоставит социальную помощь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Чешского боевика судят на родине за участие в боях на Донбассе

В Чехии судебные органы впервые начали рассмотрение дела по обвинению в адрес гражданина страны в участии в боях на территории Украины на стороне пророссийских бо....