Терористи пропонуюють провести Євробачення-2017 в окуповаому ними Донецьку

Терористи пропонуюють провести Євробачення-2017 в окуповаому ними Донецьку

Так зване «міністерство культури ДНР» готове «посприяти Києву і провести Євробачення-2017 в Донецьку, але на особливих умовах».

Таку думку висловив  «і. о. міністра культури» в уряді місцевих терористів Михайло Жовтяк.

 — Такий шляхетний крок в бік України може зробити тільки Донбас, — сказав він. — Ми навіть готові надати майданчик для пісенного конкурсу, але з умовою, щоб європейці побачили, як Україна любить свій народ.

Зокрема, за його словами, на конкурс артисти повинні їхати через блокпости, які щодня перетинають громадяни. Бажано щоб гості з’їздили і на шахту Жовтневу, в район донецького аеропорту.

 — Нехай пісенний конкурс відкриє очі європейцям на існуючу реальність. Інша справа, що Київ ніколи не піде на це, — зазначив Жовтяк.

Ще одна умова, за словамитерориста — бажання жителів провести такий захід.

 — Він може відбутися тільки після народного референдуму. Потрібно вивчати думку жителів столиці «ДНР» на предмет того, а чи хочуть вони в своєму місті бачити «Євробачення», яке в останні роки стало настільки політизованим. Провести конкурс — це ідея хороша і приваблива. Донецьк завжди готовий. Але чи хочуть бачити і чути тут Євробачення? — додав терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі