Чотири українських міста претендують на проведення Євробачення-2017

Чотири українських міста претендують на проведення Євробачення-2017

Відразу чотири мери українських міст висловили готовність провести Євробачення-2017.

Так, першим виявився мер Львова Андрій Садовий. Він запевнив, що інфраструктура міста, а також велика кількість готелів і закладів харчування дозволять провести конкурс на найвищому рівні.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко, як передала прес-служба КМДА, заперечує будь-яку можливість проведення конкурсу в іншому місті і запевняє, що Київ готовий зробити це на гідному рівні.

Київ — найбільш підготовлене місто для проведення таких значущих заходів. Упевнений, що те завдання, яке є, — організація конкурсу, забезпечення правопорядку, інфраструктури, транспортного сполучення для гостей, — ми виконаємо на 100%, — йдеться на сайті столичної мерії.

Мер Дніпропетровська Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook запевняє, що місто готове провести «Євробачення», тому що в ньому добре розвинена інфраструктура. Також аргументами в тому, що це повинен бути Дніпропетровськ для Філатова є те, що це «місто з єврейської душею, яке поховало проект «Новоросія».

Начальник Одеської мерії Геннадій Труханов повідомив, що Одеса також підходить за всіма критеріями для проведення пісенного конкурсу, пише Знай.загрузка...

Читайте також

Коментарі