У Києві поліція врятувала викрадену дитину

У Києві поліція врятувала викрадену дитину

Майже 50 годин засідки під дверима батька-викрадача знадобилося для того, аби повернути дитину мамі. Операція в столиці стала фіналом тривалої та драматичної історії зі зникненням малюка, повідомляє ТСН.

На 16-му поверсі будинку в спальному районі Києва поліцейські зі слідчими чергували дві доби поспіль. Після першого дня до них доєдналася виконавча служба. Все – задля того, аби вирішити сімейний конфлікт тривалістю в три роки.

Правоохоронці добряче підготувалися до облоги – принесли з собою ковдри, каремати, термоси і їжу. З ними прийшла мати викраденої дитини Яна та її подруга Євгенія. Остання розповіла, що саме передувало облозі. Яна живе у Харкові. Чотири роки тому у неї був коханий Петро, але він її покинув, коли вона була вагітною. Після народження Данили, коли йому було сім місяців, Петро несподівано приїхав. Вдома з хлопчиком була лише няня.

-З нянею у Петра були, скажімо так, стосунки хороші. За допомогою няні він і забрав дитину, — каже подруга Євгенія Резнікова. Батько вивіз Даню спочатку в окупований Крим, потім до Москви. «Під шумок зробив собі російський паспорт, вихопив дитину і поїхав туди«, — твердить жінка.

Читайте також: Лобова ДТП в Києві: водій в реанімації

 загрузка...

Читайте також

Коментарі