У російських соцмережах обурюються, що пісенний конкурс перетворився на шоу з політичним підтекстом, де «борються не за артистів, а за ідеологію».

Перемогу Джамали на «Євробаченні» в Рунеті називають фіналом з політичним підтекстом. Російські блогери вважають, що перемога пісні «1944» була завойована незаслужено. Їх також здивувало, що багато країн, як то Грузія, Польща, Литва і Ізраїль віддали вищі бали Джамалі і повністю проігнорували російського учасника Сергія Лазарєва.

Нагадаємо, що 12 балів від кожної країни на конкурсі визначали представники національного журі. Підсумкові результати голосування складалися з оцінки та журі і голосів глядачів.

Після фіналу конкурсу співак Філіп Кіркоров заявив, що «підсумовування балів — вигадка організаторів».

«Якби не зміна правил, якби вони були, як в 2008 році, то Лазарєв б переміг», — зауважив він.

Втім, організатори «Євробачення» в Стокгольмі залишилися задоволені драматизмом фіналу конкурсу. Як розповів головний продюсер шоу Крістер Бьеркман, кінцівку, де конкурентами залишилися Росія і Україна, ніхто не міг передбачити.

Але росіяни в соцмережах все ж продовжують сходити «на піну»:

«Гидко стає від того, що шляхом обману дісталася перемога в конкурсі. Нехай краще перше місце буде за Австралією, у неї голос сильний і вона гідна перемоги! А Лазарєв безсумнівно перший», — зазначила одна з читачок РЕН ТВ.

«Знаючи про відносини Росії і України, Європа вирішила їх зіштовхнути лобами, і спецом ці обидві країни наостанок залишили, щоб загострити напругу», — вважає інший читач.

«А пам’ятаєте, коли» Євробачення «було музичним конкурсом», — пише глядач під ніком Elis Falen. «Люди за Росію, а перемогла політика», — залишив свій коментар користувач Twitter.

«Головне, що за глядацьким голосуванням ми перші. Цікаво, як Євробачення зустріне Україна в 2017? Все найцікавіше попереду!» — Написала користувачка Tsalko.

Сам же виконавець  привітав Джамалу з перемогою на конкурсі.

«У мене вибухав мозок, я такого в житті ніколи не відчував. Я зробив максимум. Я відводжу з собою бронзу. Ми вітаємо Україну», — сказав Лазарєв.загрузка...

Читайте також

Коментарі